Skocz do zawartości
Mario5

Rozsiewacz wapna zamiast przyczepy

Polecane posty

Mario5    10

Witam wszystkich co sądzicie o wykorzystaniu rozsiewacza wapna jako przyczepy do transportu zboża i wyładunku oczywiście rozsiewacz musi być na wałek

corrado    359

Jak mus to mus ale rewelacji nie ma kiedyś z braku laku parę razy przewiozłem żyto tym. Wiadomo na pace jak na rozrzutniki trzeba wszystko po uszczelniać przy wyładunku najlepiej żmijka bo zrzucanie do tyłu to jakaś masakra. 

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Wiadomość z agroFakt.pl

izydor6280    637

byle d47 można kupić za 6-8tys. więc nie wiem po co bawić się z rozsiewaczem, który cenią w podobnie

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zarzeckimichal
      Witam, planuję zakup rozsiewacza nawozów, ciekawie prezentuje się PRONAR FD2-M10, jedyne co mnie zastanawia to plastikowy zbiornik. Czy miał ktoś z was do czynienia z tym sprzętem, proszę o opinie, jak się sprawuje, plusy, minusy, czy warto kupić? 
      Pozdrawiam
    • Przez 1991Mateusz
      Jak w temacie , znacie model tej przyczepy ?

• Przez MlodyRolikOn
      Witam
      Mam stary rozsiewacz i już nadszedł jego koniec. Polecicie jakiś rozsiewacz do Ursusa 3512 najlepiej 2 tarczowy. Cena tak do 4 tyś.
    • Przez kNalk
      Witajcie, Ostatnio wpadł mi pomysł aby zrobić zsyp w przyczepie sztywnej i podjeżdżając na rampę wysypywać z niej zboże. I tu powstaje jedno pytanie jaka wysoka powinna być ta rampa, a raczej pod jakim kątem spadnie mi zboże z przyczepy ?
    • Przez Zmotoryzowany
      Witam.
      Jestem zainteresowany kupnem rozsiewacza vicon z tą rurką z tyłu lecz nie mogę znaleźć żadnych opini o nim.
      Byłbym wdzięczny jeśli ktoś wypowiedział by sie na jego temat.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.