poosa21

Antena gsm

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
poosa21    840

Dowiedziałem się że sąsiad podpisał umowę na dzierżawe dzialki pod stacje bazową telefonii komórkowych. Nie bylo by w tym nic gdyby nie to ma byc robione 10m od mojej działki i 40m od miejsca gdzie będę budował swój dom i około 80m od innych domów. Czy jest jakaś możliwość tego zablokowania lub przeniesienia w inne miejsce gdzieś w pole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1113

Stacje stawia się tam gdzie przebiega światłowód albo gdzie można zestawić radiolinię z następnym masztem, nie taka prosta sprawa przenieść lokalizację w inne miejsce. Wiadomo że nikt nie chce mieć anteny pod nosem ale jak każdy będzie protestował to nie będziemy się rozwijać. Przykłady z mojego regionu: tuczarnia - nie, kurnik - nie, ferma norek - nie, maszt tel - nie, wiatraki - nie, spalarnia - nie, biogazownia - nie, no to jak do kufy nędzy ten kraj ma gonić resztę europy.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
node3mer    24

wszystko fajnie ale na ile z tych inwestycji miałbyś widok z okna. wtedy już tak tego rozwoju byś nie zachwalał. zresztą wielkie fermy przemysłowe to nie żaden rozwój tylko trucie ludzi i męczenie zwierząt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    840

Stacje stawia się tam gdzie przebiega światłowód albo gdzie można zestawić radiolinię z następnym masztem, nie taka prosta sprawa przenieść lokalizację w inne miejsce. Wiadomo że nikt nie chce mieć anteny pod nosem ale jak każdy będzie protestował to nie będziemy się rozwijać. Przykłady z mojego regionu: tuczarnia - nie, kurnik - nie, ferma norek - nie, maszt tel - nie, wiatraki - nie, spalarnia - nie, biogazownia - nie, no to jak do kufy nędzy ten kraj ma gonić resztę europy.

To trzeba robić w takim miejscu żeby nikomu nie przeszkadzało a nie kilku poszkodowanych a kilku zadowolonych, przez tego frajera będę miał problemy z agroturystyka bo kto będzie chciał spędzać wolny czas pod anteną, do tego miałem możliwości podzielenia kilku ha na działki siedliskowe a teraz kto to będzie chciał kupić i mieszkać pod anteną. Ja i inni stracimy grubą kasę a frajer się sprzedał za 6 tyś na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1113

Dobrze że tylko za 6 tyś. bo gdyby np za 12 to ból d*py we wsi byłby większy a niektórzy mogliby nawet hemoroidów dostać.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Jedyna opcja jaka Ci zostaje to ciąganie się z nim po sądach. Jeśli stracisz na tej agroturystyce w granicach 100tys i więcej to warto bo może Ci się udać jak załatwisz sobie dobre papugi ( za wszystko Ty płacisz więc musisz przygotować sporo hajsu ) sprawa będzie się ciągnąć co też musisz wziąć pod uwagę. Wiem z autopsji że szanse są ale nie za duże. 


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrp88    172

Pozostaje Ci znaleźć ludzi, którzy odpowiedzialni są za podpisanie umowy z tym sąsiadem-frajerem i przekonanie ich, że maszcik u Ciebie będzie czuć się lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    840

Dobrze że tylko za 6 tyś. bo gdyby np za 12 to ból d*py we wsi byłby większy a niektórzy mogliby nawet hemoroidów dostać.

U znajomego w sąsiedniej miejscowosci postawili w polu za 15tys. Z tym przeniesieniem do mnie to nawet dobrym pomysł, zgodził bym się nawet za darmo byle z dala od domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez suffeks
      wymienili słup i takie coś zostało na polu, należy się odszkodowanie chyba? 

    • Przez jopi1991
      Przyszedłem dziś się poradzić.mam taki problem ze 1/3 gospodarki ma brat....1/3 mam ja i 1/3 jescxe ojciec  brat oświadczył że on robić nie ma czasu...za dużo oboowazkow  i praca z której na nieporównywalnie więcej.proponuje mi pracę na jego części jako pracownik (wynagrodzenie płatne od godzin) mówił że wtedy odpada koszty napraw paliwa nawozów itd ogólnie tylko mam wykonać pracę jak zwykły pracownik zatrudniony w firmie ale na KRUS.  W zimę mogę iść do pracy do niego na czarno ( posiada firmę w innej branży)Czy zgodzić się na to czy może jakieś lepsze pomysły? Dzierżawa na mnie za jakąś niewygórowaną kwotę? (wtedy jego maszyn nie tykam)Czy może wynagrodzenie procentowe od zysku? Jeżeli tak to jaki procent  zawolac?Oczywiście wszytko będzie spisane notarialnie obojetnie jak miałaby wyglądać nasza współpraca. 
    • Przez Kurwer21
      Witam, aktualnie zaczynam prawo jazdy kategorii B, mam zamiar do żniw dorobić jeszcze B+E, ale nie wiem czy to sie uda, wiec stad te pytanie, czy po kategorii B mogę prowadzić kombajn zbożowy? I jak to wygląda w sytuacji gdy trzeba ciągnąć wózek za kombajnem? Jednak jest na kołach, więc nie wiem jak to się odnosi do przepisów, z góry dziękuje za odpowiedź
    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez sumek666
      Jak kształtują się ceny nieruchomości i działek rolnych w Waszych okolicach? Może planujecie zakup gruntów w tym roku? A może udało Wam się sprzedać jakieś grunty?
      Zapraszam do dyskusji o cenach i możliwości zakupu ziemi w Polsce i za granicą.
      Kontynuacja tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj