Zaczyn

OSN w całym kraju

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

Jak tam hodowla i plony ozzborn ?

Co tam miala byc nowa obora a jest tyllo wiata bez posadzki ?haha

 

byłes ? widziałes ?  :D

 

tobie sie na prawde zdaje ze ty jestes kims bo masz 55 ha ? 

 

smarujesz chleb troche grubiej szmalcem niz kiedys a juz ci sie zdaje ze jesz kawior  :D  :D  :D

Edytowano przez ozzborn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

mi się zdaje ze  5 ha piachu to jest nic  

nawet na posadzke nie stać ;)  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

masz racje

zdaje ci sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

Bank nie daje tym co nie mają zdolności kredytowej ,to i o nowych ciągnikach muszą zapomnieć .   :lol:

Najpierw niech ich pospłacają, bo komornik zabierze i      :P  dupka z wagi spadnie moment.     :lol:

blog_do_4455556_6567069_tr__rosja_68.jpe

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

Najpierw niech ich pospłacają, bo komornik zabierze i      tongue.png  dupka z wagi spadnie moment.     laugh.png

blog_do_4455556_6567069_tr__rosja_68.jpe

Hmm, to już wiem jak będziesz orał ,jak leciwy Ursus się rozleci . :D  Jakoś mnie nie dziwi ,to nawet . ^^  :P

Panie Mądry ,standardy spełniasz ,jak w temacie ? Czy też uważasz ,że nie ma to jak po kolana ,albo jeszcze wyżej w błotku brnąć ? :rolleyes:   :D

 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Haha, Ursusa, Zetora, to ja mam w małym palcu, ale jak Tobie się rozleci ten zachodni to pamiętaj tak jak na obrazku,  jak mąż cmoknie to trzeba iść do przodu pamiętaj, żebyś czasem nie pomyślała że ma chęć Ciebie w tyłek całować,    :P   bo jak nic batem przyłoży   :lol:

 OSN u mnie jest praktycznie od zawsze, także płyty, zbiorniki  i inne pierdykamenty to temat daawno zamknięty Pani Mądralińska.      :D Teraz Pani dobiorą się do pośladków.      :lol:

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Haha, Ursusa, Zetora, to ja mam w małym palcu, ale jak Tobie się rozleci ten zachodni to

To ,rozbiję świnkę skarbonkę i pojadę po drugi . ;)  :P  

 

 

Teraz Pani dobiorą się do pośladków.      laugh.png

 

Nie ma szans , choćby bardzo chcieli , spełniam standardy .  :P

 

A dla wszelkiego bezpieczeństwa w następnym roku nie sadzę ziemniaków . :lol:

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

spełniasz standardy ? jakie ? 

standardy niewolnika na swojej ziemii ?  :D  :D  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Standardy jak w temacie . :)

 

 

standardy niewolnika na swojej ziemii ?

Nieeee ,ja jestem panią na włościach  :rolleyes:  :D  Niewolnictwo  mnie nigdy nie pociągało ,lubię niezależność  i wygodę ,tzn czyste buty . ;)  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Na swoim to zadne niewolnictwo
Pracowac u kogos to dopiero przyjemnosc haha


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

janusze biznesu sie spotkali  :D  

jedna ma czyste buty i zarosniete rece od mycia wymion a drugi pali głupa całe dnie na necie i opowiada ze ma setki sztuk bydła  :D

Edytowano przez ozzborn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

kim jestem ?

jestem przede wszystkim realistą któremu bardzo cieżko wcisnac "kity" na temat rolnictwa i jego ekonomii  ;)

 

Edytowano przez ozzborn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hmm ,to masz problem ,bo mam te same cechy , a jakoś inaczej patrzę w przyszłość .  :)

Mało tego ,moja przeszłość ,to Twoja przyszłość . :D

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

ja Was nie rozumiem ,na kazdym kroku zamiast udzielac rad ,to sobie dokuczacie pytam sie po co te cyrki  ? I tak zaden z Was nie udowodni na forum ze jest lepszy ,Ogarnijcie sie troche .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

Hmm ,to masz problem ,bo mam te same cechy , a jakoś inaczej patrzę w przyszłość .  :)

Mało tego ,moja przeszłość ,to Twoja przyszłość . :D

 

mylisz sie 

ja tam wymion myc nie zamierzam o 5 rano i 5 po południu   :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O 5 rano to ja śpię .  :)  Nie myj ,nie musisz ,ale i tak coś musisz ... jak w temacie .  :lol:  :lol:  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

kim jestem ?

jestem przede wszystkim realistą któremu bardzo cieżko wcisnac "kity" na temat rolnictwa i jego ekonomii ;)

Jasne ...jakie ty masz realia ? Jaka sile nabywcza z tych paru ha ?ile tam sztuk hodujesz ? Jakie zyski ?

Dobrze ze jetes realista bo w takim razie wiesz ze twoje rolnictwo to dno i zero ekonomii haha

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

jakie mam realia ?

realia w całej PL są podobne  :D

a ty skad ?  :D

Edytowano przez ozzborn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Popatrz @ozborn i jakiego to kisielu Meg w głowie nie narobił, ona już gada  tak samo jak ten farmer od siedmiu boleści.     :P     :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek1234    18

Ja pier...., ale wy macie problemy, dajcie sobie po razie i będzie OK.  A co do OSN to powinny być w całym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

ja bym powiedział ze powinny byc w całej UE 

a są tylko w całej PL  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez kuba9449
      Cześć, mam problem. Posiadam gospodarstwo które zakładał mój dziadek i "baza" jest w tym samym miejscu niezmiennie od lat. Mam dom i budynki gospodarcze, chciałbym postawić dodatkową halę na maszyny i tu zaczyna się problem. Gmina opracowuje mpzp i w miejscu mojego gospodarstwa chce dopuścić jedynie zabudowę mieszkaniową, składałem pisma o zmianę przeznaczenia terenu lecz były odrzucane bez podania powodu. Gmina nie wydaje teraz wz ze względu właśnie na opracowywany mpzp. Czy macie pomysły jak to "ugryźć"?
    • Przez oscak11
      Witam , zastanawiam się nad otwarciem warsztatu . Z jakiej opcji najlepiej skorzystać czy z dotacji czy poprostu z własnych funduszy . Wpadłem na ten pomysł ponieważ zajawkę do napraw mam od swojego ojca . Myślę nad rozbudowalą warsztatu i założeniem działalności.  Pracuje za granicą mam trochę oszczędności i teraz dylemat , rozbudowa z oszczędności czy z dotacji . Jak to ugryźć.  Mój ojciec naprawia traktory ,, po godzinach ,, ma też gospodarstwo . Wiedzę posiadam na temat naprawy traktów  lecz zawsze mogę liczyć na mojego ojca . W okolicy nie ma mechaników więc myślę, że cały ten pomysł mógł by wypalić. Nie było jescze okresu żeby w kolejce nie stał 1 lub 2 traktory . Ludzie w obrębie 60 km przyprowadzają traktory do nas ponieważ w okolicy nie ma dobrych mechaników . Jak najlepiej zacząć  . Był bym wdzięczny za wszelkie porady .
    • Przez armia100
      Witajcie! Potrzebuje porady... Czy istnieją jakieś przepisy dotyczące odległości stawu od drogi? Odnośnie zwykłej działki, wiem, że niestety nie jest to precyzyjnie uregulowane. A co z działką, która jest drogą (działka jest prywatna, jednak w księdze wieczystej jest zapis, że jest to droga). Sąsiad zrobił staw niespełna pół metra od granicy i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie zadomowiły się tam bobry, które zaczęły podkopywać swoje jamy pod droga, która się osuwa. Droga jest moim dojazdem do domu. Sąsiad twierdzi, że to nie jego problem. Co zrobić w takim przypadku?
      Pozdrawiam
    • Przez Okisz
      Czesc,
      Czy bedąc czynnym płatnikiem VAT mogę wystawić fakturę rolnikowi ryczałtowemu? 
      Znajomy chciałby kupic odemnie soję, natomiast ja potrzebuje mieć na tą sprzedaż fakturę. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj