Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez dj426
      Tak jak w temacie, wskaźnik pokazuje maksymalną wartość. Proszę o pomoc
      Pozdrawiam
    • Przez zeti285
      Witam! Posiadam zetora proxime 8441 i mam problem z opuszczaniem talerzówki ważącej 900 kg, Rzecz tkwi w tym że traktor opuszcza ją na raz z dużą szybkością i gdyby to było na betonie połamało by wszystkie talerze. Mam pytanie czy da się to jakoś wyregulować?
    • Przez RolnikWM
      Co myślicie o nowych ursusach i nowych zetorach ? czemu je ludzie kupują zamiast (moim zdaniem lepszych) zachodnich ciągników. Może chodzi też o niską cene.Dla mnie nie wiem jak dla was do jednak mimo wszystko ursusy są lepiej wykonane.Piszcie swoje opinie na ten temat
    • Przez KujawskiMovieTeam
      Witajcie Piszę z takim zapytankiem, mamy w planach kupić ciągnik zastępujący 912, jesteśmy raczej nastawieni na kolejnego zetora, ale tutaj nasuwa się niepewność, major czy proxima? Prosiłbym posiadaczy o wypowiedzi jak mają się oba te ciągniki względem siebie, pod uwagę jest brany ładowacz w przyszłości Z góry dziękuje za odpowiedzi
    • Przez myster
      Witam. Szukam numeru katalogowego kondensatora klimatyzacji (potocznie zwanego chłodnica klimatyzacji) wyzej wymienionych ciagnikow. Macie dostep do katalogow? Byłbym wdzieczny za numer. Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.