Skocz do zawartości
News
pantadeusz525

Obrotomierz zaniża obroty Renault 110.54

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam 

zakładam temat bo nigdzie nie mogę znaleźć przyczyny zaniżania obrotów w ciągniku renault.

Jest tylko opisany zanik sygnału albo to ze obrotomierz staje w jednym miejscu, jednak nigdzie nie mogę znaleźć przyczyny zaniżania obrotów.

Chodzi o to, że przy gazie do dechy wskazywał on 2500 obr.

Teraz jest tak ze dochodzi do 2000 obr.

Czy może to być wywołane słabszym ładowanie alternatora czy np. słabym akumulatorem ?,

A może styki gdzieś są brudne ?

pozdrawiam 

Dzagus97    28

A może po prostu masz już wyslizgane kółko i pasek się na nim slizga? U mnie w Renacie było podobnie do czasu aż wymieniłem kółko. Tylko że wsadzilem większe to teraz od początku zaniża xD

Wiadomość z agroFakt.pl

Alternator chodzi dobrze tylko ze zauwazylem ze problem postepuje teraz na pelnym gazie pokazuje 1500 czyli zaniza juz o tysiac 

Nie ma w alternatorze czego co podaje sygnal jakiejs diody albo czegos ? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kami
      Witam . W tym temacie prosiłbym o pisanie postów związanych z cenami nowych ciągników Steyr, Case, New Holland. Więc jeśli ktoś zna ceny tych maszy to prosze pisać
    • Przez kamik90
      New Holland t7.175
      Moc znamionowa silnika: 110 kW / 140KM
      Skrzynia biegów: półautomatyczna Semi Power Shift 19x6 ECO 40km/h Range CommandTM,
      radio,klimatyzacja,fotel pasa¿era,koła 650/38,hydraulika na elektrozaworach,podłokietnik sidewinder II z wyswietlaczem,4pary wyjsc hydraulicznych,wolny spływ,tuz przedni,miekka os,fotel pneumatyczny.    Cena 305 300 PLN netto (375 519 PLN brutto)
    • Przez Kas83
      witam czy ktoś się orientuje jakie są ceny nowych ciągników w 2018r
    • Przez aster453
      Chciałbym zapytać o opinie nt. dwóch firm dealerskich : Roltech Dyminy i Rolma Wola Wiśniowa co sądzicie o tych firmach jakie macie doświadczenie z tymi firmami (serwis, zadowolenie klienta itp.)
    • Przez Przemo188
      Witam jestem w trakcie remontu się siewnika Poznaniak 6 z 1993 w oryginalnej wersji był czerwono niebieski lecz w mojej wersji chcę go zrobić czerwono szara coś w stylu kolorystycznyn jak są te nowe
      Zdobyłem wstępne info że
      czerwony to RAL 3020 a szary RAL 7011 
      Proszę o potwierdzenie i jakieś propozycje i sugestie

Wiem że są podobne tematy ale ma tam odpowiedzi na moje pytanie

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.