Skocz do zawartości
News
Makis2111111

Czemu case cx 80hamuje na 4kola czy tak ma byc ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
pimper21    52

no jak masz załączonych to logiczne że jak tylne koła stają to i przednie

Zetor Team
Massey Ferguson 255 Zetor 8011 Zetor 10045 <-- moje sprzęty, 40 ha.
Zetor Is Power, Power Is Zetor :)

Wiadomość z agroFakt.pl

JD1052    89

O ludzie, w większości ciągników działa to tak, że przy hamowaniu załącza się przedni napęd(przy pedałach hamulca jest krancówka która odcina prąd z elektrozawora od napędu) i tym sposobem sa hamulce na przód, drugi sposób to tarcza hamulcowa z zaciskami na wale napędowym(taki patent stosował Fendt).

Jarecki88    191

Inny patent od SDF to tarcze i zaciski na przednich kołach. Moim zdaniem o wiele lepszy pomysł od hamowania przednim napędem.

JD1052    89

On pyta o przednie.... choć nie wiem co go to tak ekscytuje... na 90% załącza sie naped.

jaco512    43

Tak, napęd się załącza przy wciśniętych pedałach hamulca. Nad pedałami są 2 czujniki, jeden załącza napęd a drugi światła Stop

Lukas85    15

Chyba w wiekszosci modeli CASE tak własnie to działa (u mnie w MX120 jest tak samo). Na postoju przy wyłaczonym silniku naped jest właczony. Dopiero uruchomienie silnika rozłacza napęd. Podczas hamowania przedni napęd jest automatycznie załaczany przez co hamowanie jest jakby na 4 koła

Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

cris10    28

Tak jak mówicie , w moim DF jest tak samo . Mimo iż napęd jest wyłączony to podczas hamowania załączą się on automatycznie , informuje nawet o tym dioda na tablicy :) Tak ma być i tyle

corrado    359

Nic dodać nic ująć tak po prostu w nim jest jak wszyscy wyżej piszą.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zetor7045xD
      Witam.
      Posiadam Case mx 100c Silnik perkins 1004.4t (turbo) I po remoncie silnika zaczął brać olej. Najgorzej jest jak jest zimny to wtedy było największe zadymienie. Dodam że olej pojawił się po jakiś 35mtg. Później jak stał na wolnych obrotach gdy był docierany to olej wylatywał między turbiną a tłumikiem ( od strony spalin). Pierwsza diagnoza turbina lecz to nie ona. Następnie wymieniliśmy uszczelniacze zaworowe po raz kolejny mimo tego że był nowe po remoncie, ale postał parę godzin i znowu wypluł olej, Następnie znowu inne uszczelniacze zaworowe i znowu olej się pojawił . Założyliśmy ciaśniejsze uszczelniacze było dobrze przez 50 mtg i znowu zaczyna dymić i po przejechaniu 60km na kołach poziom oleju w silniku minimum. Kto wie co może być przeczyną? Lewe gumki czy coś innego. A dodam że zalany jest oleje m 10w60 Castrol. Może olej ma winę jak myślicie ?
    • Przez Hefalump
      Witam. Czy ktoś z Was wie w jaki sposób zakłada sie pasek od klimatyzacji w case jxu? Pasek jest tak krótki ze nie wiem w jaki sposób można go zamontować. Nawet po wykreceniu kompresora mialem problem zeby go zalozyc a gdy mi sie juz udalo to  za cho.... nie moglem umiescic kompresora na swoim miejscu. Dramat. Dodam ze pasek jest oryginalny.
    • Przez Mat222
      witam mam zamiar kupić case IH mxu 110 jest z silnikiem cumminus-a
      i właśnie jakby się mógł ktoś wypowiedzieć czy te silniki są wytrzymałe i jak się sprawują te silniki montowane w case
      ile motogodzin wytrzymują??
    • Przez Daoran23
      Witam zamierzam kupić ciągnik i podobają mi się Case z serii Maxxum np model  5140 120km wiem ze maja fajny silnik Cummins ale słyszałem że podobno  te ciągniki posiadają stałe niewymienne cylindry silnika i chciałbym się upewnić bo jak trafie zajeżdżony to tylko zostanie wymiana silnika która pewnie jest droga wiec nie chciałbym wyrzucić pieniędzy w błoto proszę o odpowiedz jak to jest i dziekuję
    • Przez solek01
      Witam
      Chciałem wymienić olej w skrzyni w ciągniku David Brown 880 i nie wiem jakim zalać. Czy np. Agrol U będzie dobry?
      Dodam że do  silnika leję Turdusa SHDPE.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.