Skocz do zawartości
News
Lukas85

Pneumatyka w Case MX - wyłaczanie spręzarki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
Lukas85    13

Czy ktos ma jakis patent na przerobienie oryginalnej sprezarki w ciagniku Case MX w taki psosób aby można ją było rozłączać? W NH TD90 w sprężarce mam wewnątrz jakieś sprzegiełko załaczane recznie dzwigienka w obudowie sprezarki. Włączac i wyłaczac mozna ja co prawda tylko na wylaczonym islniku ale to mi akurat nie przeszkadza. W case niestety nie ma takiej opcji i sprezarka chodzi cały czas. W sumie bardzo rzadko jest ona potrzebna bo tylko do hamulców przyczep a kreci sie cały czas. Zdejmowanie paska nie wchodzi w kre ponieważ jest on za wentylatorem i nie ma opcji zeby bez zdejmownaia wiskozy go zdemontować.

Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

tomek73    206

Spokojnie ściągniesz pasek przez wiskozę. Sam tak robiłem.

Masz  trzy opcję, założyć sprężarką z   sprzęgłem.

Kupić nowe koła pasowe na wiskozę i sprężarkę i mieć ją na osobnym pasku, nowe kosztują  z 4 tys.

Zołożyć wolnę koło takie jak na allegro sprzedają do 3p. http://allegro.pl/kolo-rozlaczne-sprezarki-ursus-c-360-3p-50910000-i6637961639.html

Edytowano przez tomek73

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez przemexxx
      Chcę wymienić olej przekładniowy w skrzyni (hydrauliczny). Nie wiem jak kupić.Nazwa, symbol? proszę o szybką odpowiedź, pozdrwiam
    • Przez KonradKusiak
      Witam. chciał bym się dowiedzieć coś o case IH 5150. Ogl to opinie o nim na co zwrócić uwage przy zakupie . z góry dzieki
    • Przez Dawidcasejx1090u
      Witam mam dylemat, albowiem kończę robić remont w swoim case jx1090u z silnikiem iveco i nie wiem jak go docierać, może ktoś by mu podpowiedzial jak najlepiej by go dotrzeć żeby miał swą moc i wytrzymałość? W silniku było robione :
      -honowanie cylindrów z nowymi tłokami i pierscieniami robionymi nad wymiar 
      -polerowanie wału wraz z nowymi panewkami 
      -kompleksowa naprawa głowicy 
      -regeneracja turbosprężarki 
      -wymiana wtryskiwaczy oraz pompy oleju 
    • Przez awatar
      witam mama problem mój case mx 120 nagle przestał jechać,podnośić,i skręcać