Skocz do zawartości
Wozzach

Ładowarka teleskopowa MANITOU MVT 930

Polecane posty

Wozzach    0

Witam

Czy ktoś użytkuje ładowarkę teleskopową MANITOU MVT930?

Szukam ładowarki teleskopowej, właśnie taką oglądałem, chyba z 1995 roku. Wydaje się solidny sprzęt i w dość dobrym stanie, choć mam trochę wątpliwości. Generalnie szukałem nieco mniejszego sprzętu, z uźwigiem około 2,5 tony. Również 9-metrowy wysięg nie jest mi potrzebny, standardowe 6 metrów byłoby wystarczające. 

Na stronach dealerów Manitou podaje się, że dla rolnictwa dedykowana jest seria MLT, a seria MVT to ładowarki dla przemysłu. Ktoś wie, o co chodzi i czym się różnią?

Jesli ktoś użytkuje MVT930 w rolnictwie, będę wdzięczny za wszelkie opinie.

Farmer6820    5

@wozzach Ta Twoja Manitou mvt930 będzie się różniła wagą, gabarytem pewnie też oraz tym że ma stopy podporowe. Według mnie te MLT nie są złe a wysięg 6 metrów i udźwig 3 tony jest w nich też wystarczający

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez LukaPro
      Witam wszystkich agrofotowiczow. tak na wstepie jaka u was pogoda, u mnie na podlasiu buro i ponuro ale sie nie zalamywac )))
      Moze ktos cos wie o ladowarkach Pichon, jak sie zachowuja, jak z serwisem? Sprzedaje go jedna z firm i wlasnie nakreca mnie na kupno jej, i nie wiem jaka ona jest. w ofercie mam schaffera no i pichona.jak ktos cos wie lub ja uzytkuje prosze pisac.pozdrawiam

• Przez arion650
      Zastanawiam się nad zakupem nowej ładowarki teleskopowej jej zadaniem byłoby m.in ładowanie obornika,załadunek ziemniaków przemysłowych,ustawianie bel i częściowe ich zwożenie.Główne marki jakie mnie interesują to Jcb 531-70,Bobcat TL360,Class lub new holland.W mojej okolicy jest kilka ładowarek jcb właśnie z tego modelu i sprawują się dobrze lecz obiło mi się o uszy że dużo palą.Gospodarstwo jest o powierzchni 120ha myślę że trochę roboty się dla niej znajdzie.Jeżeli coś wiecie o tych ładowarkach to pomóżcie mi w wyborze:)    
    • Przez dawid141413
      Witam prosiłbym o opinie na temat  ładowarki manitou mlt 629. Jaka tam jest  przekładnia?
    • Przez rafal11195
      Witam wszystkich,  kupiłem ostatnio ładowarkę teleskopowa manitou mt732 z 2001 roku. i mam pewien problem, jak jadę i dołożę gazu to osoba stojąca w pobliżu aż odczuwa jakieś wibracje, postaram sie moze nakręcić jakiś film , ale pisze teraz bo moze sie dowiem wcześniej co moze być z nią nie tak
    • Przez peewee1984
      Witam.
      Mam problem z tą ładowarka, bo okazało się, że nie działa przedni napęd. Po rozebraniu przedniego mostu okazało się że z mechanizmu różnicowego jest sieczka, a jedna obudowa łożyska ma wyrwany gwint do ustawiania. Części udało się zlokalizować, ale przy okazji remontu trzeba wlać nowy olej. Mechanizm różnicowy jest wyposażony w wielotarczowe sprzęgło i dlatego chciałbym wiedzieć jaki olej powinienem tam wlać? Gdzieś na kopaczce.pl natknąłem sie na oleje STOU/ UTTO i rożne dodatki którymi można wzbogacić zwykły olej. W związku z tym pytanie:
      -co wlac do tego mostu?
      - jaki olej do tylnego mostu? Tam też bedzie to sprzegło??
      - jaki olej do zwolnic? 
      - moze ktos posiada jakis manual do tego typu ladowarki?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.