Zaloguj się, aby obserwować  
rexaw

sieczkarnia samojezdna czy przyczepiana na 15 ha kukurydzy?

Polecane posty

rexaw    0

witam mam dylemat jaki sprzęt będzie lepszy na 15 ha kukurydzy zastanawiałem sie nad : 2 rzędowym pottingerem profi-K 14tys

a czymś samojezdnym mam ok 30 40 tys ale obawiam się ze zakup sieczkarni samobieżnej jest trochę na wyrost? co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13

Uważam ze to sieczkarnią pottingera dasz rade spokojnie wykosić te 15 ha, sam mam prawie 10 ha i kosze jednorzędową i jakoś sobie daje rade :) a samojezdnej za 30-40 tyś to chyba rewelacji nie będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    517

Ja mam jednorzędową Kemper i spokojnie sam 6ha kosze, robię także nią prace sąsiedzkie. Ale wygodniej i szybciej jest kosić samojezdną. A za taką kwotę to ciężko ci będzie znaleźć coś dobrego samojezdnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

a ja bym sie nie bawil w tej jednorzedowe

sam zbieram 20ha samojezdna HESSTON 7725, wczesniej mialem KEMPER 2 rzedowy na czolo zetora forterry i bez porownania jesli chodzi o wydajnosc i jakosc kiszonki.

Poza tym mozna na uslugach podrobic


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj