Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Zyzio

Dane techniczne MF 2645 potrzebne do rejestracji

Polecane posty

Zyzio    0

Witam- potrzebuje dane techniczne MF 2645 potrzebne do rejestracji a przedewszystkim -1- maksymalna masa całkowita, 2- dopuszczalna masa całkowita, 3- dopuszczalna masa całkowita ciągniętej przyczepy ( bez hamulca ), 4 - dopuszczalna masa całkowita ciągniętej przyczepy ( z hamulcem ), 5- dopuszczalny nacisk osi przedniej, 6- dopuszczalny nacisk osi tylnej, reszte danych znam- pozdrawiam

Nikita_Bennet    100

dane z konedaty wsadzić sobie można gdzieś :)

wiem bo sam kiedyś szukałem tego i różnią się od rzeczywistych bo tam są dane ciągników które były sprzedawane w jednym ze skandynawskich krajów.

najszybciej to znaleźć kogoś z takim ciągnikiem i spisac dane z dowodu (zrobić ksero), ewentualnie homologacja, może jest część danych na tabliczce znamionowej.

napisz skąd wziąłeś ciągnik.

podejrzewam że jakaś dania/holandia/benelux

a i podpytaj na dobrej stacji diagnostycznej (u nas jest taka pod patronatem warszawskiego coś tam).

ostatnio jak szukałem danych o przyczepach to wiem że mają takie fajne książki z danymi technicznymi i są tam nie tylko nasze polskie produkty.

Wiadomość z agroFakt.pl

Zyzio    0
dane z konedaty wsadzić sobie można gdzieś :blink:

wiem bo sam kiedyś szukałem tego i różnią się od rzeczywistych bo tam są dane ciągników które były sprzedawane w jednym ze skandynawskich krajów.

najszybciej to znaleźć kogoś z takim ciągnikiem i spisac dane z dowodu (zrobić ksero), ewentualnie homologacja, może jest część danych na tabliczce znamionowej.

napisz skąd wziąłeś ciągnik.

podejrzewam że jakaś dania/holandia/benelux

a i podpytaj na dobrej stacji diagnostycznej (u nas jest taka pod patronatem warszawskiego coś tam).

ostatnio jak szukałem danych o przyczepach to wiem że mają takie fajne książki z danymi technicznymi i są tam nie tylko nasze polskie produkty.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować