News
Rolnik255

odpowietrzenie hydrauliki CASE 4210

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
Rolnik255    0

Witam, mam problem z hydrauliką, a mianowicie, wymieniłem olej, filtr, i pytanie jest takie jak odpowietrzyć ten układ, bo nic nie chodzi niestety... a ciągnik dość pilnie potrzebny

mariusz(ZDUN)    216

pompa trup

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rafyo
      Witam. Posiadam  taką chłodnicę w moim mx135. (zdjęcie zapożyczone z neta)

Jest uszkodzona od dołu na takim kolanku jak widać na zdjęciu i sączy się lekko olej. Wiadomo do zrobienia. Nowa 2400pln. Tylko że trzeba za każdym odkręceniem ściągać odczynnik z klimy - te mniejsze rurki. 2 sprawa że przez połączenie chłodnic od oleju i klimy przy dużym upale klima słabiej chłodzi. Gorący olej nagrzewa odczynnik od klimy. Podobno to przypadłoś mxów. Tak zastanawiam się czy nie założyć osobnej chłodnicy do oleju , od innego ciągnika  lub jakąś uniwersalną.  Tylko jaką dużą kupić, żeby olej dostatecznie się schłodził i nie było problemu ze skrzynią? Gwinty na wężach też pewnie calowe? Co myślicie o tym.  Wiem orginał to orginał  ale może klima lepiej by działała.
    • Przez Ziel
      Ostatnio się nudziłem i zacząłem kombinować z ustawieniami zegarka itp. Po pewnym czasie załapałem jak to zrobić. Do menu ustawień wchodzimy: naduś środkowy przycisk przy wyświetlaczu i go trzymać równocześnie przekręcając kluczyk w stacyjce w lewą stronę. Pojawi sie na wyświetlaczu cyferka. Jest ich 6, kolejno od 1 do 6, pod każdą z nich przypisana jest jedna funkacja. Aby wybrać jedną z funkcji (cyferek) naduszamy środkowy i prawy przycisk przy wyświetlaczu równocześnie i czekamy 2 sec. Po czym zmieniamy ustawienia środkowym lub prawym przyciskiem w zależności co i jak chcemy ustawić. Aby wrócić do menu przytrzymujemy również środkowy i prawy przycisk równocześnie. Co prawda podałem tylko jak dostać sie do 6 opcji, a Bodajże jest ich 12 tylko zapomniałem jak to zrobić dodatkowo trzeba coś z przyciskami pokombinować.
      Nieraz ciężko nadusić 2 przyciski równocześnie bo nie łączą albo jeden wdusisz ułamek sekundy później.
      Napisałem to tutaj bo wiem że duże grono użytkowników tych ciągników nie wie jak to zrobić.
    • Przez bizonsuperzo56
      witam wszystkich posidaczy case international mam do was pytanie czy mieliscie taki problem jak ja odnosnie mam case 856xl otoz po wlaczeniu przedniego napedu slychac nie pokojace dzwieki w przystawce podczas jazdy takie jakby pukanie jakby zab byl wykrychniety .... i dlatego do was pytanie co tam moglo sie stac ????
    • Przez razorM31
      Witam
      Mam problem z moim podnośnikiem w case 5120, brak regulacji wysokości  manualnej tą drugą dzwignią natomiast gdy dzoistikiem przełacze maksymalnie do przodu to zamiast opadać podnośnik podnosi. Na pozycji neutralnej  podnośnik równiez idzie powoli do góry. Dodam również że gdy kręce tym pokrętłem od trybu pracy to podnośnik również szwankuje. Jaka może być przyczyna?
    • Przez Maikel1987
      W sobotę jadę obejrzeć case 5120 z 93roku . Powiedzie  na co zwrócić uwagę przy oględzinach żeby się nie nadziac  na coś . On za nie go chce 49 tys zł . Niby jest cały sprawny bez wycieków. I czy w ogóle polecacie zakup takiego ciągnika ? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.