Skocz do zawartości
News
Cheesburger

Pronar MTZ most krzyzakowy przedni napęd Carraro

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Cheesburger    1

Posiadam Pronar 82a z mostem krzyzakowym Carraro.

Czy ma ktos linka gdzie mozna kupic odpowietrzniki do niego?

21495490771609454972.gif

Tylko takie zeby paswały bo sa calowe, metryczne itd...

Albo chociaz jaki tam jest gwint? Zeby dobrac cos w internecie?

Z góry dziękuje za pomoc.

Uziu92    1637

gwint tam jest zwykły bo to nie jest żadne carraro i nawet obok niego nie leżało, to ruska kopia. zadzwoń do lukowa do warownego, tam mają wszystko.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Kupię opony 480/65/R28

seweryn20    726

I kopia carraro też to nie jest ich mosty mają  z lekka inna konstrukcje.

Wstaw to zdjęcie porządnie.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Uziu92    1637

prawie kopia, bardzo podobne są.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Kupię opony 480/65/R28

seweryn20    726

Większość carraro które widziałem to pochwa odlana jako jeden element, oś koła równa z osią półosi i dyferencjału, zwrotnice na łożyskach lub tulejach,  zwolnica tylko z planetarną przekładnią, blokada mech. róż. 100 procentowa lub mechanizm o zwiększonym oporze. Tutak wszystko dzielone, zwolnica ma dwa rodzaje przekładni.  To prędzej by się podobnego mostu do stożka doszukał np. w kubotach. 

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kadman
      tak jak w temacie czy ktoś z was miał taki problem jak to naprawić i jaki olej wlać z góry dzięki

• Przez slawuch
      Witam! Niedawno zakupiłem Massey 3060 z 91 roku maszyna wizualnie ok lecz gdy włączę przedni napęd to coś puka w tylnym moście i zauważyłem także iż przednie koła nie ciagna jak powinny a mianowicie kiedy maja opór to sie przestaja krecic ale jak maja lżej to widac jak by ciagły Czy cos tam w moście sie slizga czy przeskakuje.Prosze o wasze spostrzeżenia i ewentualne rady
    • Przez Rogeryk
      Odkryłem dzisiaj w naszym paszowozie z Pronaru, że na przekładni pod naklejką firmy włoskiej jest druga plakietka metalowa a na niej napis.... zgadnijcie jaki
    • Przez wel
      Witam! Mam duży problem z Mf3060. często luzują mi się śruby , które trzymają przednie koła.Mam zamontowanego tura metal-fach który waży dość dużo jednak staram się jeździć nim jak najmniej a i tak raz odpadło mi koło wymieniłem wtedy uszczelniacz i śruby trzymające koło. wziąłem je nawet na klej i to nie pomogło,znów się poluzowały. Poradźcie co może być nie tak ? pozdrawiam i czekam to ważne
    • Przez Adan1
      nie mogę wyjać walka przędniego napędu ponieważ muszę wyjąć zwrotnicę.Proszę o pomoc w podaniu sposobu wyjęcia sfożni ze zwrotnicy