mateusz9700

Problem z podłączeniem belownicy Massey 4355

Polecane posty

mateusz9700    0

Witam mam taki problem nie dawno zakupiłem masseya 4355 i sprawa wygląda tak z tyłu mam 4 wyjscia hydrauliczne podłączam belownice na 2 przewody hydraulike z tyłu mam pod jostikiem który również operuje sie ładowaczem i gdy chce otworzyć belownice lub zamknąc reaguje również chwytak gdyż jest to pod tym samym przyciskiem nie wiem jak to obejść, prosze o pomoc
https://zapodaj.net/d431702705827.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7957

masz zawór odcinający, u mnie jest podobnie, pod jedna pare wyjsc jest tuz, ale jest zawór i się go odcina i działają wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz9700    0

czyli musze podpiąc przewody pod te lewe wyjscia gdzie jest zawór, zakręcić go i bedzie chodzioło. Ale czy wtedy bedzie można korzystać z belownicy i chwytaka jednocześnie nie odczepiając belownicy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7957

podepnij i przekrec roczke i zobaczysz co się bedzie działo, po odcieciu powinno sie dać operowac chwytakiem z podlaczonymi przewodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega w mf 390 ma joystick założony na jedną z dźwigń od wyjść hydraulicznych i na joystick'u ma 2 przyciski. Jeden jak naciśnie i ruszy w górę/dół to przechyla się chwytak, a drugi od zamykania/otwierania chwytaka. I jak prasuje to przy wyjściu hydraulicznym ma zawór i jak podpina prasę to odcina dopływ oleju to tura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Dokładnie. Przy takim podłączeniu tura tym zaworem wybieramy co chcemy obsługiwać. Widać, że ktoś wcześniej korzystał tylko z jednej pary wyjść i jedną parę wyposażono  zawór. U mnie podobne sterowanie jest dla przedniego tuza. Mogę zaworem wybrać. Albo tuz albo siłownik w maszynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz9700    0

Podczepilem przewody pod te wyjścia z zaworem ale nic to nie dało gdy chciałem otworzyć belownice ladowacz się podnosił przekrecalem zawur w tą i w tą i nic to nie dało być może jest uszkodzony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Japierdolim
      Witam. Jestem nowy na forum. Bardzo proszę o pomoc i wyrozumiałość jeśli coś źle zrobiłem. Od kilku miesięcy jestem posiadaczem Massey 4235 1997r i zauważyłem problem z deska rozdzielczą a właściwie to z kontrolkami , wskaźnikiem paliwa i obrotomierzem. Wszystkie kontrolki zapalają się podczas pierwszego odpalania ciągnika, wskaźnik paliwa itd, obrotomierz wskazuje err. Wszystko działa do czasu zgaszenia ciągnika, po zgaszeniu i uruchomieniu ponownym nagle przestają działać dosłownie wszystko (ciemność na desce rozdzielczej). Proszę o jakieś porady od czego zacząć.
    • Przez ZenekBezSpodenek
      Hej, mam problem z ehr, podnośnik czasami działa, czasami nie - po prostu przerywa. Jak nie działa to kontrolki wskazują na błąd 2-4. Jak działa to żaden kod błędu nie miga.

      Sprawdzałem akumulator, alternator, ale wszystko zdrowe. Więcej nie chciałem grzebać, bo naczytałem się że często problem jest błahy. Być może jest to łatwe do rozwiązania i ktoś tak miał? Jakieś podpowiedzi?
    • Przez PanPaweł21
      Witam mam takie pytanie czy dai się zmienić prędkość podnoszenia i opuszczania podnośnika w MF 
      Na panelu niema takiego pokrętła więc pytam bo wiem ze w seri 30 dało się to robić 
    • Przez Turbo4011
      Witam. Mam Fergusona 4345 i wyskakuje mi czerwona kontrolka z dwoma zebatkami. Mruga 7-2 .jak wcisne sprzęgło to przestanie i jak wyłącze rewersem to też. I po chwili zaczne znowu mrugać
    • Przez PanPaweł21
      Witam wie ktoś może ile oznacza jedna kreska na tym wskaźniku?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj