• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez RenaultAres550rx
      Witam. Panowie Mam taki Problem w ciągniku MF 6485 Wyskakuje Mi Kod Błędu er94 Moze Miał ktoś stycznosc z takim błędem i bedzie mi mógł pomoc od czego on jest Bardzo był bym wdzięczny za  Pomoc. Ps. Wstawiam Filmik z Kontrolkami ktore sie zapalają gdy błąd wyskoczy.
      Snapchat-1648442121.mp4
    • Przez misiekadam
      Jak w tytule;)kopci na biało wywala olek kolektorem i dmucha mocno powietrzem z miski olejowej 
    • Przez Kris6265
      Witam Wszystkich. Jestem tutaj nowy i mam takie pytanie odnośnie MF 6265. Co ile mth wymieniać olej w szkrzyni ? Słyszałem kilka info od mechaników i każdy mówi co innego. Odpowiedzi były różne np co 1500mth lub co 3 lata jeżeli nie przepracował ww motogodzin. Ciągnik ma skrzynie powercontrol , zalany jest fusch'em agrifarm stou 10w30 .I tutaj pojawia się pytanie co ile Panowie wymieniacie olej w swoich MF? Prosiłbym o odpowiedź. Pozdrawiam   

• Przez JANCZAK1176
      Witam jest sprawa ? potrzebna instrukcja obsługi ciągnika MF 7485 podzieli się ktoś ,nawet odpłatne lub na zamianę ,szykuje się jazda testowa 
    • Przez witch
      WItam mam problem iż  kupiłem ostatnio pług lemken variopal, na początku nie chciał obrócić  po kilku próbach obracał , a teraz obraca do połowy i sie wraca,. Zauwazyłem ,że z tyłu 2 węże które ida do rozdzielacza na zdj niżej ten prosty robi w nim ciśnienie i slychać jakby się elektrozawór zaciął ten z lewej strony nad kołem. Kiedyś jak zaciął mi się podnośnik robiło cisnienie we 2 wężach  i ruszyłem go awaryjnie to wtedy elektrozawór sie odciął, próbowałem teraz  dzwiga i opuszcza  lecz dalej pcha przez 1 węża olej. Wrzucam zdj i fimlik.
      Jak się dobrze słuchacie to słychać elekrozawór jak chodzi ciągnik spadł z  900 obrotów na 800-850.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.