Skocz do zawartości
News
Marcin3210

Urwany ząb zgrabiarki a prasa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Prasa
Marcin3210    0

Dzisiaj podczas zgrabiania siana na wałki urwało mi się kilka zębów. Czy urwane zęby zagrażają prasie kostkującej lub rolującej? Być może zęby leżą teraz w wałkach. Ostatnio w beli znalazłem ułamany ząb, ale może to był przypadek, że nic się nie zepsuło w prasie

zetorki12    4198

Moja kostka zżera wszystko . Trafiły się już nawet grabie i drut 12- ka B) . Tak na poważnie to na zdrowie jej nie wychodzi , ale przecież normalka że zęby grabiarek trafiają do siana .

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

Uziu92    1962

u mnie kiedys iglica popadła w coś, albo jakis drut albo kawałek kołka, prase pokiełbasiło, w rolce nic nie powinno się stać.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

zetorki12    4198
Napisano (edytowany)

Nie koniecznie . Zależy jak się ułoży . Najczęściej przechodzi niezauważalnie . Najgorsze zęby od tzw. pająków , bo grube .

Iglica nie ma możliwości uderzenia w zbierany materiał .

Edytowano przez zetorki12

ZETOR TEAM

Uziu92    1962

no jak nie ma ? a jak podaje sznurek ? przeciesz glica podaje sznurek przez materiał do aparatu.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

zetorki12    4198

Mylisz się kolego . Iglica swobodnie przechodzi przez ...( jakby to nazwać ? ) wycięcia w tłoku , a lekko dotyka jedynie aparatów .  Gdyby miała sie przebijac przez materiał to co kilka kostek szlag by trafiał iglice . Wielu osobom się tak wydaje jak Tobie  B)

ZETOR TEAM

Milosz27    177

zetorki12 ma rację iglica wyrzucana jest gdy tłok ja oslania. A ułamany ząb raczej nic nie zrobi prasie jedynie jak pisał rolnik nóż po tępi ewentualnie wyszczerbi ale nic strasznego się nie stanie.

Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Uziu92    1962

to ja nie wiem co u mnie się stało, bo pokielbasilo nieźle się wszystko

corrado    359

Tak jak było wcześniej wspomniane wszystko zależy od tego jak się niechciany materiał ułoży. 

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

zetorki12    4198

corado mam wrażenie że tez masz mylne pojecie . Ja miałem na myśli tylko problem z nożem .

ZETOR TEAM

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• [[Template sdtools/front/widgets/sdToolsSimilarContent does not exist. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.