Skocz do zawartości
News
logitech55

Skup jaj przepiórczych Wielkopolska (ok.Kalisza)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Skup
klj    49

Ja dokładnie nie wiem ale moja siostra ma przepiurki. A jak dużą masz chodowle ile sztuk ?

Wiadomość z agroFakt.pl

klj    49

Ojjjjjjj to troszkę mało a ile masz jajek na tydzień ? . Moja Siostra ma chodowle na zarobek i utrzymuje ok 3000 przepiurek . Jakiś facet od niej odbiera jajka sam przyjeżdża , ale siostra to klimatyzację do magazynu na jajka kupowała żeby spełniać warunki sanitarne i nie tylko ....

Dnia 30.05.2017 o 00:20, klj napisał:

Ojjjjjjj to troszkę mało a ile masz jajek na tydzień ? . Moja Siostra ma chodowle na zarobek i utrzymuje ok 3000 przepiurek . Jakiś facet od niej odbiera jajka sam przyjeżdża , ale siostra to klimatyzację do magazynu na jajka kupowała żeby spełniać warunki sanitarne i nie tylko ....

Witam chcialbym sie dowiedziec kto i gdzie skupuje jajka

Dnia 30.05.2017 o 00:20, klj napisał:

Prosze o kontakt. krystiano2808@wp.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez areqo
      Witam. Chciałbym rozpocząć hodowle kur jakieś 200 sztuk i mam kilka pytan. Czy jest taka ilosć opłacalna, potrzeba jakieś zgody sąsiadów czy można sprzedawać gdzie się chce i ile potrzeba miejsca na 200 sztuk.
    • Przez WojtekSprus
      Witam chciałbym zmienić dostawce koncentratu dla niosek nieśnichy 
      polecicie godnego do spróbowania dostawce ?
    • Przez WojtekSprus
      Witam mam kurnik ok120m2 
      za chwilke bedzie zima macie pomysł czym to ogrzać zimą ? 

• Przez wiktoreo
      Mam problem z kurami.W ciągu miesiąca coś zabiło 7 kur . Ostatnio około 5 rano moją mamę obudziły hałasy z kurnika (nawet psy zaczęły szczekac).Mama poszła zobaczyć co się tam dzieje to tylko słyszała jak coś ucieka po suficie a kura już leżała niedotknieta tylko głowa na bok .Dzisiaj pojawił się ten sam problem ,kury zostały wypuszczone na dwór i po jakimś czasie idę wyrzucić ziarno a jedna kura leży pod drzewem i tez nie naruszona tylko głowa na bok .Dodam jeszcze ze puste jajka były w prasie kostkujacej ,weszła przez bardzo mały otwór gdyż klapa była zamknięta .Co to może być za szkodnik ? Jak się tego pozbyć.Bardzo byłbym wdzięczny za pomoc ,jeszcze trochę i nie bd miał kur 😢😞

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.