Skocz do zawartości
News
EvilBadNaughty

Do czego służy ta wajcha na ilustracji New holland TS-100

Polecane posty

corrado    243

Ta... A gdzie ta ilustracja?

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Wiadomość z agroFakt.pl

BobsMF    26

tak jak pisze Kuba teraz jest na siłowej a do tyłu pozycyjna

Valtra123    32

Regulacja siłowo-pozycyjna.

Uwielbiam ryk silników podczas orki , uwielbiam jeździć z pełnymi dwiema przyczepami , a także kosić bizonem i słuchać jego pomruku i wycia . Oczywiście zachęcam do polubienia moich postów . Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez krolikNH
      Jak w temacie co sądzicie o TS-A bardzo interesują mnie opinie użytkowników NH. Z góry dziękuję.
    • Przez JarekTymiski
      Witam. Pojawil mi więc taki problem w ts90 . Zaczęło coś zgrzytac w napedzie jak cofam.  Do przodu wszystko jest ok. Łączki  te co łączą wał sa dobre.  Coś sie dzieje w skrzyni . Jest tam jakieś sprzegiełko?  Jak wałek wychodzi ten ze skrzyni od napędu jest tam zabezpieczenie . Wie ktoś co może tam być?  Rozbiore to sam? Ogarniam trochę takie sprawy
    • Przez damaxyz
      Witam,
      Co lepiej wybrać model T6080 czy może jednak starszą wersję NH TM155 - który będzie mniej awaryjny jako główny ciągnik w gospodarstwie ?
      Panowie proszę również o Waszą opinię na temat poniższego ciągnika - czy warto?
      https://www.otomoto.pl/oferta/new-holland-t-6080-klima-mieka-os-sprowadzony-t7-case-new-holland-t-6080-fendt-6070-ID6zwspR.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8
      Pozdrawiam,
    • Przez daizor
      Moglibyście się wypowiedzieć, czy warto zastanowić się nad kupnem tego modelu traktora?
      Jeśli chodzi o wyposażenie to standard nie ma chyba siedzenia pneumatycznego ani amortyzowanej przedniej osi
      przebieg 4100
      rok produkcji 2005
      silnik już common rail
      Jeśli chodzi o stan traktora to jest wizualnie w idealnym stanie , wszystko sprawne, ogumienie jest nowe
      cena to 150000 brutto
      I tak się zastanawiam pomalutku co z tym zrobić
    • Przez JarekTymiski
      schodzi mi powietrze z siedzenia, psiukałem płynem od szyb ale nic nie widać , postoi z godzinę i schodzi, moim zdaniem schodzi z tego mechanizmu co załącza sprężarkę, można go ominać i podłączyć sprężarkę bezpośrednio pod ta poduszkę co trzyma powietrze,?? patrzyłem to ten mechanizm nie jest taki tani ,, podłożyłem pieniek na razie ale to na krótki czas hehe może już ktoś z was tak zrobił?