Skocz do zawartości
mejtun

Co to za część Zefir85

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mejtun    0

Panowie wymieniliśmy uszkodzony uszczelniacz ale teraz pytanie, co to w ogóle jest i do czego służy? Jakiś czujnik pomiarowy oleju? Ktoś może wie?

post-178510-0-09216400-1495874483_thumb.jpg

mariusz(ZDUN)    180

czujnik siły ciągu.

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Wiadomość z agroFakt.pl

mariusz(ZDUN)    180

zbiera impulsy z maszyny zagłębionej w glebie

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

mejtun    0

Dosyć ciekawy system pierwsze widzę i słyszę żeby coś takiego było

mariusz(ZDUN)    180

każdy ciągnik to ma nawet c 360 tylko ona ma na górnym cięgle a duże ursusy maja juz na dolnym tak jak ten wiec żadna to nowość

Mechanika Rolnicza.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dawidek223
      Witam,
      Panowie dzisiaj był u mnie elektryk i robił podgrzewanie świecy , podgrzewanie działa już tylko jest mały problem na desce rozdzielczej nie działa kontrolka od świecy między innymi nie działa też od długich świateł ,co świeci od paliwa ,od ciśnienia oleju w układzie kierowniczym, od kierunkowskazów dla przyczep  mówił że mogą być żarówki w zegarze po palone  ,dodam jak zjedliśmy pod kierownicą plastki to z lewej strony. Jak jest stacyjka na podłodze leżał jakiś przerywacz BPK-1  i były 4 kabelki podłączone obok leżało 6 kabelków dodam też że luzem leży niebieski kabel z suwką plstikową odłączony. zrobiłem zdjęcia dla uwagi

• Przez AgroRolnikŚląskiTeam
      Witam mam problem z Pronarem 82SA polegający na tym że cały czas świeci radio w kabinie po odłączeniu "prądu" przez ten wyłącznik przy schodach i w momencie gdy ciągnikiem "potrząsłem" to radio się wyłączą i po chwili znowu świeci ... Aż do momentu w którym przekręciłem 3 razy stracyjką bo chciałem go odpalić i chu*a wszystko zgasło i zwora 12/24 V się przepaliła i teraz jest taki problem że po wymianie tej zwory / przełącznika 12/24 cały czas kręci aż do momentu w którym odłączę przewód od akumulatorów (na zworze pierwszy od siebie) . 

• Przez Danek123
      Witam mam pytanie jak powinny iść tarcze sprzęgłowe w Pronar 1025A?????
    • Przez michalek4512
      Mam zamiar kupić pronara 1025a i zastanawiam się jak jest w tych ciągnikach z awaryjnością.
    • Przez dawidek223
      Witam,planuję zakupić taki zestaw
      Link:
      https://www.olx.pl/i2/oferta/zestaw-do-przerobki-turbo-mtz-tkr6-turbosprezarka-belarus-CID757-IDnEU0k.html#:c64fad5f93
      Co myślicie czy to dobre rozwiązanie zeby 82 miało 105 kuca ?planuje ponieważ zakupiłem do niego pługi 4 obrotowe uni i żeby miał lżej warto to zamontować?