Niuch2016

New Holland td5010 problem z napędem wom

Polecane posty

Niuch2016    29

Witam. Problem tkwi w tym iż po podniesieniu dźwigni wyłączenia wałka on nie chcę się zatrzymać. Czasami po naciśnięciu sprzęgła przestawał się kręcić lecz to już nie pomaga. Ciągnik ma przepracowane 2000mth. Głównie pracuje z prasą, kosiarką, rozsiewaczem i zgrabiarką. Co mogło by być przyczyną tej awarii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rabit500    12

Prawdopodobnie problem z hamulcem wałka przypuszczam że zużyte okładziny. Ale niech wypowie się ktoś kto miał z tym modelem do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Pytanie brzmi czy kręci się od tak czy i pod obciążeniem też?


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bochniak    12

Ja mam td80d model to praktycznie to samo moim zdaniem sprzęgło będzie do wymiany co najgorsze nie ma tam praktycznie żadnej regulacji mi wysiadło właśnie przy ok 2000 tys motogodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RogR01    16

Trzeba naciągnąć linkę, miałem to samo na początku roku. Tylko jak będziesz to robił dźwignię od zależnego i niezależnego WOM ustaw na neutralny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RogR01    16

pod spodem traktora
Z lewej strony wału napędowego jak dobrze pamiętam lub po prostu zerknij gdzie mniej wiecej wystaje linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bochniak    12

Wątpię u mnie nie było czuć uślizgu sprzęgła tylko pierwsze objawy zaczynały się właśnie od wałka cały czas się kręcił ... w serwisie powiedziano mi że to jest standard w tej serii że sprzęgło jest do wymiany po ok 2 tysiącach przebiegu oczywiście zależy to od stylu użytkowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Morela15
      Witam 
      Dziś podczas pracy z wozem asenizacyjnym wyświetlił mi się błąd 5034 i obrazek ciągnika z wałkiem, wom nje da sie włączyć. Ciągnik to t5.110 z tego roku 
      Mial ktoś taki błąd?
    • Przez Paweł95
      Witam.Jestem nowy na forum mam problem z new holland td5.85 ciągnik nie chce grzać a temperatura skacze raz w gore raz w dół.Wie ktoś może jaka jest przyczyna??
    • Przez AleeX
      Witam,
      Mam problem z wycieraczką przednią w new holland t7 260, bezpieczniki, przekażnik itp wszystko sprawdzone i są dobre, a nie włącza się. Ktoś miał może taki sam problem? Czy to wina przełącznika przy kierownicy?
    • Przez pawelkx
      Witam, w New Hollandzie 7740 zaczęła mi się zapalać kontrolka i nie wiem od czego jest. Zapala się jak przy wysokich obrotach. Np. przy 1600 się zaświeci to gdy odpuszczę gaz a obroty się zmniejszają lampka gaśnie.
       

    • Przez mario989
      Mam problem z wyświetlaczem w New Holandzie tvt 155. Nie wyświetlają się żadne kontrolki w liczniku, oprócz tej od ładownia. Ciągnik normalnie odpala 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj