Skocz do zawartości
News
Niuch2016

New Holland td5010 problem z napędem wom

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Niuch2016    3

Witam. Problem tkwi w tym iż po podniesieniu dźwigni wyłączenia wałka on nie chcę się zatrzymać. Czasami po naciśnięciu sprzęgła przestawał się kręcić lecz to już nie pomaga. Ciągnik ma przepracowane 2000mth. Głównie pracuje z prasą, kosiarką, rozsiewaczem i zgrabiarką. Co mogło by być przyczyną tej awarii?

rabit500    2

Prawdopodobnie problem z hamulcem wałka przypuszczam że zużyte okładziny. Ale niech wypowie się ktoś kto miał z tym modelem do czynienia.

corrado    326

Pytanie brzmi czy kręci się od tak czy i pod obciążeniem też?

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Wiadomość z agroFakt.pl

bochniak    12

Ja mam td80d model to praktycznie to samo moim zdaniem sprzęgło będzie do wymiany co najgorsze nie ma tam praktycznie żadnej regulacji mi wysiadło właśnie przy ok 2000 tys motogodzin.

RogR01    16

Trzeba naciągnąć linkę, miałem to samo na początku roku. Tylko jak będziesz to robił dźwignię od zależnego i niezależnego WOM ustaw na neutralny.

RogR01    16

pod spodem traktora
Z lewej strony wału napędowego jak dobrze pamiętam lub po prostu zerknij gdzie mniej wiecej wystaje linka

bochniak    12

Wątpię u mnie nie było czuć uślizgu sprzęgła tylko pierwsze objawy zaczynały się właśnie od wałka cały czas się kręcił ... w serwisie powiedziano mi że to jest standard w tej serii że sprzęgło jest do wymiany po ok 2 tysiącach przebiegu oczywiście zależy to od stylu użytkowania

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Rafciooo25
      Witam .. !!
      Czu ktos orientuje sie gdzie moge znalesc numer vin na new holland ts90 z 2000 roku..???
      szukałem i nie moge znalesc tegoo...
    • Przez Dziubek19
      Witam!
      Staję przed zakupem ciągnika jako pomocniczego w gospodarstwie 25 ha w tym 6 ha warzyw. Zastanawiam się właśnie nad tymi dwoma ciągnikami prosił bym użytkowników o opinie na ich temat. Ciągnik miał by być na wąskich kołach przód 11,2r24 tył 12,4r36 i pracować w siewniku do warzyw w opryskiwaczu ciąganym 1500l i rozsiewaczu nawozu i tu moje pytanie następne czy te ciągniki podniosą 1000kg nawozu plus rozsiewacz raucha ok 300kg???Z specyfikacji i z ceny jaką ustaliłem wydaje mi się że korzystniej wychodzi new holland  (większy podnośnik, silnik 4 cylindry, większy rozstaw osi, ciągnik bardziej wydaje mi się dopracowany) ale również słyszałem że jd ma od 1 marca wprowadzić zmiany w serii 5e nowa maska nowe wnętrze kabiny i co za tym idzię nową cenę . Prosił bym bardzo użytkowników o opinie i spostrzeżenia, z góry dziękuje i pozdrawiam.
      Nowy 5e

• Przez Rendi19
      Witam chciałbym zapytać jak poprawie się to nazywa linki   https://m.fotosik.pl/zdjecie/588799725b652c5e      https://m.fotosik.pl/zdjecie/pelne/2589020847023393     https://m.fotosik.pl/zdjecie/ca487b9ec89b9cbe 
    • Przez rolnik0987654321
      Witam mam problem z wałkiem wom. Po zimnie wałek na ciepłym  oleju  mozna było zatrzymać ręką, ciśnie które dochodzi do tylnego korpusu to 18 bar w tylnym korpusie zostały wymienione wszystkie uyszczelniacze tarczki są nowe i dalej jest to samo po załączeniu wałek nie osiąga obrotów. Po kolejnym rozbieraniu dzoszlismy do tego ze cinienie ktore wchodzi to 18 bar ale ktore wychodzi tez jest duze i moje pytanie czy ktoś miał coś podobnego żeb y coś doradzic 

• Przez rolnik0987654321
      Witam mam problem z wałkiem wom. Po zimnie wałek na ciepłym  oleju  mozna było zatrzymać ręką, ciśnie które dochodzi do tylnego korpusu to 18 bar w tylnym korpusie zostały wymienione wszystkie uyszczelniacze tarczki są nowe i dalej jest to samo po załączeniu wałek nie osiąga obrotów. Po kolejnym rozbieraniu dzoszlismy do tego ze cinienie ktore wchodzi to 18 bar ale ktore wychodzi tez jest duze i moje pytanie czy ktoś miał coś podobnego żeb y coś doradzic 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.