• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez coolman111
      Witam wszystkich. W tym temacie możecie się pochwalić ile maksymalnie gnaliście na swoich sprzętach- niezależnie na czym- czy traktorem, czy motorem .

Jeśli chodzi o moje rekordy to:
      Ursus C4011 - 35km/h (pompa jest w nim podkręcona na maxa, osiąga ok. 3000obr/min ).
      Ursus 4514 - 36 km/h (ma zwykłą skrzynie, na której niby pojedzie maksa 30 km/h, ale ta prędkość osiągłem z niezłej górki z pustymi przyczepami, które mnie pchały ).
      Ursus C360 - 28 km/h (mam przy nim TUR-a, więc za dużo nie pójdzie, na dodatek ma mniejsze opony z tyłu- od C330).
      Prędkości ww. sprzętów mierzyłem przy pomocy licznika rowerowego . Kolega na rowerze uczepił się każdego z traktorów .
      WSK 175 - 130 km/h (to była prędkość, bez kasku- tylko wiatr we włosach ).
      Polonez Caro - 155 km/h (myślałem, że silnik wyskoczy z ramy ).

Teraz czas na wasze osiągi !!!
    • Przez tommy66692
      Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych podajemy w tym temacie. Przed pytaniem postawionym w tym temacie polecam poprzeglądać te tematy;
      http://www.agrofoto.pl/forum/Instrukcje-ob...czes-t2826.html
      http://www.agrofoto.pl/forum/Instrukcje-ob...czes-t9098.html
    • Przez placebo
      witam, jakie grzalki polecacie? (do zetora 5211 i case795xl)
    • Przez PolRol112
      Witam chce zakupić ciągnik od handlarza który sprowadził go z Holandii a tam podobno się nie rejestruje ciągników rolniczych więc daje mi tylko fakture. I teraz pytanie co potrzebuje żeby go zarejestrować ? Czy sama faktura wystarczy? Podobno jest też potrzebna homologacja z Holandii?. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.

Ps. Proszę o w miarę szybką i konkretną odpowiedź bo mało czasu mi zostało.
    • Przez przemo101112
      Witam.  Mam pytanie odnośnie handlu ciągnikami Z UK. Czy jest ktoś kto się tym zajmuje.?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.