• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez qamil
      Witam.
      Trafia mi się okazja do nabycia działki ponad hektar  .  opiszę w skrócie w czym tkwi problem
      gość pracował x lat  i odprowadzał składki do zus. nigdy nie uprawiał osobiscie tej ziemi(była w dzierżawie)
      Jakieś 10 lat temu przestał pracować ,    i nie opłaca ubezpieczenia w krus. 
      do tego brał różne providenty  i inne złodziejstwo.
      I tu tkwi pytanie  czy wogóle idzie gdzieś sprawdzić  czy to pole nie jest zadłużone w tych złodziejskich parabankach??    oraz   czy  krus  może " żądać" jakiś pieniędzy  od nowego właściciela??
      Na co jeszcze warto zwrócic uwagę?

pozdrawiam
    • Przez karpiol
      co trzeba pokazać w ciągniku na egzaminie?? Egzamin mam na Zetorze 3320...
      - rozrusznik
      - alternator
      - wlew oleju
      - wlew płynu hamulcowego
      - wyłącznik prądu
      - filtr powietrza
      - wlew płynu chłodzącego
      - miarka do sprawdzania poziomu oleju
      - wlew płynu do spryskiwaczy
      coś jeszcze??

prezentacja ciągnika jest przed połączeniem z przyczepą czy po??

Proszę o odpowieź
    • Przez waldek315
      Witam chciał bym założyć instalacje pneumatyczną do ciągnika case 5140 i chciał bym się dowiedzieć jakie są koszta dołożenia pneumatyki i czy lepsza będzie 2 czy 1 obwodowa
    • Przez smokus1234
      Witam, czy macie sprawdzone lusterka (producent) dobrej jakości?
       Szukam lusterek zewnętrznych do Zetora Forterry, mam założone oryginalne które są słabej jakości, źle w nich widać zniekształcają obraz.
      Dodam że w New Holland T4 mam również oryginalne i w nich widoczność jest wzorowa. Polećcie producenta który robi dobre lusterka.
    • Przez JD1052
      Czy ktoś ma doświadczenie z zakładaniem węższej opony na felge niż sama felga? Konkretnie chodzi o założenie opony 16.9(420) na felge 18 cali.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.