Skocz do zawartości
News
235Ferguson

Massey Ferguson 5425 - opinie o Dyna 4

Polecane posty

235Ferguson    0
Napisano (edytowany)

Siemanko.

Jakie macie opinie na temat traktorka Massey Ferguson 5425 ze skrzynią DYNA 4? Traktor z 2009 roku. Czy ta skrzynia często się psuje i jaki jest koszt naprawy? Proszę o odpowiedzi. Przymierzam się do kupna takiego ciągnika i chcę wiedzieć co o nim myślicie.

Edytowano przez 235Ferguson

Mikruss    121

dyna 4 to stara skrzynia dynashift  z początku lat 90 tych, tyle ze okrojona o 1 zakres bo ma 4 biegi x 4 półbiegi =16 a kiedyś w starszych seriach był jeszcze zakres zółw-zając i były 32 biegi. Ja osobiście chwale tą skrzynie, nie ma z nimi jakoś wielkich problemów, znajomy mechanik równiez mówi ze jak w miare sie dba o oleje to nie ma powodów do obaw.

makowiaczek    2

Ale odpicowany ten MF. Jak można wiedzieć to ile kosztuje i jaki przebieg?

Wiadomość z agroFakt.pl

cris10    27

Jak dobrze pamiętam to 3,5 tyś mth a cena to 108 tyś zł

konrad82    50
(edytowany)

Nówka :) prawie

Powinien mieć oryginalne opony u mnie jest 2000mth to prawie nie widać zużycia...

Edytowano przez konrad82

kupie silos na pasze!!!!

makowiaczek    2

Ja polecam. Pompa wtryskowa mechaniczna, pojemnośc silnika duża ponad 4litry , gabaryty duże, spalanie przyzwoite. z usterek dachy często przeciekają ;)  

andrzejek0    3

Czy ten model posiada ekologie typu dpf lub egr ? Arturo masz jakieś informacje na temat tego konkretnego ciągnika z Łowicza ? Ładny,za ładny .. :)  

flackmistrz    3

Byłem, oglądałem wszystko wydaje się fajnie i ładnie tylko czemu od 09r ma już 3 właściciela? Podejrzewam że pierwszemu właścicielowi zaczął szwankować szybko go zepchnął, 2-gi typ się z nim męczył aż pewnie zrezygnował i poszedł do handlarza ten go zrobił i jest nówka :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jk33
      Witam czy moze mi ktoś kto ma katalog podać numer katalogowy szyby do drzwi lewa strona. Ewentualnie namiary gdzie taka można zamówić i orientacyjnie koszty ? Z góry dzięki...
    • Przez kaamil12
      Kto posiada Fendta 5220 Laverde rev225 albo MF z komputerem  agritronic ? Mam Laverde z agritronic i jest z nim problem bo pokazuje błąd c12 i nie widać  ustawień   dodam że raz jest ok a za chwile wyświetla c12 czasem wystarczy że kombajn z obrotów zejdzie i wraca do normy a czasem brak zgasić i uruchomić na nowo podobno błąd oznacza wewnętrzne uszkodzenie komputera tylko czemu raz działa przez 3 dni nic nie wyskoczy a jak go jeb***  to co 15min wywala miał ktoś taki przypadek?? 
    • Przez El_Chapo2812
      Witam, posiadam Ursusa 4512, od mniej więcejcpół roku zaczęły się problemy ze skrzynią biegów tzn. Podczas jazdy biegi wchodzą i wychodzą bardzo płynnie, bez zgrzytów. Natomiast podczas postoju i pod obciążeniem jest problem przy wyrzuceniu i wrzuceniu zwłaszcza jedynki oraz wstecznego. Przy wrzuceniu strasznie zgrzyta a przy wyrzuceniu trzeba dwoma rękami trzymać lewarek. Ciągnik chodzi głównie w prasie walcowej i agregacie uprawowym(ciężka brona z wałem).
      Proszę o wasze rady i uwagi co może być tego przyczyną i jak to naprawić gdyż jest to bardzo uciążliwe.
      Pozdrawiam
    • Przez AS931
      Witam.
      Chciałbym dowiedzieć się jaka jest skrzynia biegów w Renault Ares 610/620 i czy jest awaryjna. Bo wiem ze w Ares 630 jest skrzynia Fergusona która jest bardzo awaryjna i chciałbym dowiedzieć się czy w 610/620 jest ta sama skrzynia.
    • Przez lukaszx680
      Witam wszystkich. Poszukuje instrukcji obsługi do kombajnu Massey Ferguson 7276 2000rok. Język angielski lub polski. Jeżeli nikt nie posiada to może chociaż namiary gdzie mogę taką kupić. Obdzwoniłem 10 dealerów i żaden takiej nie posiada

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.