Skocz do zawartości
235Ferguson

Massey Ferguson 5425 - opinie o Dyna 4

Polecane posty

235Ferguson    0
Napisano (edytowany)

Siemanko.

Jakie macie opinie na temat traktorka Massey Ferguson 5425 ze skrzynią DYNA 4? Traktor z 2009 roku. Czy ta skrzynia często się psuje i jaki jest koszt naprawy? Proszę o odpowiedzi. Przymierzam się do kupna takiego ciągnika i chcę wiedzieć co o nim myślicie.

Edytowano przez 235Ferguson

Mikruss    103

dyna 4 to stara skrzynia dynashift  z początku lat 90 tych, tyle ze okrojona o 1 zakres bo ma 4 biegi x 4 półbiegi =16 a kiedyś w starszych seriach był jeszcze zakres zółw-zając i były 32 biegi. Ja osobiście chwale tą skrzynie, nie ma z nimi jakoś wielkich problemów, znajomy mechanik równiez mówi ze jak w miare sie dba o oleje to nie ma powodów do obaw.

Wiadomość z agroFakt.pl

konrad82    50
Napisano (edytowany)

Nówka :) prawie

Powinien mieć oryginalne opony u mnie jest 2000mth to prawie nie widać zużycia...

Edytowano przez konrad82

kupie silos na pasze!!!!

makowiaczek    2

Ja polecam. Pompa wtryskowa mechaniczna, pojemnośc silnika duża ponad 4litry , gabaryty duże, spalanie przyzwoite. z usterek dachy często przeciekają ;)  

andrzejek0    3

Czy ten model posiada ekologie typu dpf lub egr ? Arturo masz jakieś informacje na temat tego konkretnego ciągnika z Łowicza ? Ładny,za ładny .. :)  

flackmistrz    3

Byłem, oglądałem wszystko wydaje się fajnie i ładnie tylko czemu od 09r ma już 3 właściciela? Podejrzewam że pierwszemu właścicielowi zaczął szwankować szybko go zepchnął, 2-gi typ się z nim męczył aż pewnie zrezygnował i poszedł do handlarza ten go zrobił i jest nówka :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Danielkoltun
      Witam , postanowiłem założyć nowy temat ponieważ potrzebuję precyzyjnej i szybkiej odpowiedzi chociaż wiem że nie będzie łatwo mianowicie wszystko ładnie było pięknie Siałem zestawem uprawowo siewnym gdy nagle coś zaiskrzyło pod maską tak jakby rozrusznik i nic nie mam z prądu świateł , dynashift , ehr , do domu wróciłem na wolnych. Wiecie co mogło się stać dokładnie i od czego zaczynać?
    • Przez pluta124
      Cześć
      Mam mały problem z elektrohydraulicznym rewersem, kontrolki rewersu migają naprzemiennie. Brak możliwość jazdy do tyłu. Brak jakichkolwiek zgrzytów. Czy ktoś miał taki problem i udało mu się z nim uporać. 
      Ciągnik pracuje z ładowaczem  przy lekkich pracach, skrzynia SpeedShift , żadna z kontrolek się nie zapala.  
    • Przez Patryk212
      Witam może ktoś wie jakiej grubości jest docisk hamulcowy?

• Przez ursus485
      Witam ostatnio pracowałem trochę w lesie MF-em 3060 i podeszła mi gałąź pod spód zahaczając o czujnik ciśnienia oleju. Tu moja prośba o zweryfikowanie czy to jest na pewno czujnik ciśnienia oleju w skrzyni biegów oraz podesłanie linków gdzie można go kupić. Po tym zdarzeniu nie da się zmienić żółw - zając i rozłączyć przedniego napędu . Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi . pod spodem zdjęcia owego czujnika . Pozdrawiam   

• Przez Nowak5425
      Witam, będę zakładał klimatyzację do mojego MFa 4255 i mam kilka pytań do posiadaczy tego modelu ciągnika z założoną klimatyzacją. 1.W którym miejscu i w jaki sposób zamieszczona jest sprężarka ? 2.W jaki sposób i od czego dostaje ona napęd ? 3. W jaki sposób zamieszczony jest osuszacz (filtr)? 4.W jaki sposób jest umiejscowiony parownik ? 5.Czy musi być włączony nawiew, żeby działała klimatyzacja ? Będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś odpowie na te pytania, mile widziane również zdjęcia. Może ktoś dokładał samemu klimatyzację coś doradzi podpowie. Zestaw klimatyzacji nie będzie oryginalny,a z firmy Inter-Instal.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.