Skocz do zawartości

Polecane posty

235Ferguson    0
Napisano (edytowany)

Siemanko.

Jakie macie opinie na temat traktorka Massey Ferguson 5425 ze skrzynią DYNA 4? Traktor z 2009 roku. Czy ta skrzynia często się psuje i jaki jest koszt naprawy? Proszę o odpowiedzi. Przymierzam się do kupna takiego ciągnika i chcę wiedzieć co o nim myślicie.

Edytowano przez 235Ferguson

Mikruss    55

dyna 4 to stara skrzynia dynashift  z początku lat 90 tych, tyle ze okrojona o 1 zakres bo ma 4 biegi x 4 półbiegi =16 a kiedyś w starszych seriach był jeszcze zakres zółw-zając i były 32 biegi. Ja osobiście chwale tą skrzynie, nie ma z nimi jakoś wielkich problemów, znajomy mechanik równiez mówi ze jak w miare sie dba o oleje to nie ma powodów do obaw.

makowiaczek    2

Ale odpicowany ten MF. Jak można wiedzieć to ile kosztuje i jaki przebieg?

Wiadomość z agroFakt.pl

cris10    12

Jak dobrze pamiętam to 3,5 tyś mth a cena to 108 tyś zł

konrad82    46
Napisano (edytowany)

Nówka :) prawie

Powinien mieć oryginalne opony u mnie jest 2000mth to prawie nie widać zużycia...

Edytowano przez konrad82

makowiaczek    2

Ja polecam. Pompa wtryskowa mechaniczna, pojemnośc silnika duża ponad 4litry , gabaryty duże, spalanie przyzwoite. z usterek dachy często przeciekają ;)  

andrzejek0    0

Czy ten model posiada ekologie typu dpf lub egr ? Arturo masz jakieś informacje na temat tego konkretnego ciągnika z Łowicza ? Ładny,za ładny .. :)  

flackmistrz    1

Byłem, oglądałem wszystko wydaje się fajnie i ładnie tylko czemu od 09r ma już 3 właściciela? Podejrzewam że pierwszemu właścicielowi zaczął szwankować szybko go zepchnął, 2-gi typ się z nim męczył aż pewnie zrezygnował i poszedł do handlarza ten go zrobił i jest nówka :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się