Skocz do zawartości
MarcinKa

Sprzedam agregat aktywny Euroma 2.30m.

Polecane posty

MarcinKa    10
Napisano (edytowany)

Witam,mam na sprzedaż agregat aktywny Euroma.

Jest to lekka maszyna,posiada wał rurkowy.Zęby uprawiające długie ,nie starte.Brak luzów oraz wycieków.

Nie ma hydropaku ani zawiesia do siewnika.

Pracował na małym gospodarstwie z ciągnikiem C-360.Maszyna bez zastrzeżeń,śmiało mogę polecić.

Zmieniłem z powodu zakupu innego z hydropakiem. Zdjęcia postaram się wstawić a jak potrzeba wyślę zainteresowanym.

Cena 5000 do neg.

Tel 693 706 906 albo 601 892 527.

Edytowano przez MarcinKa

corrado    273

Znajomy szuka, zapytam.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tadek0584
      Witam,
      Sprzedam suszarnię przewoźną do zboża, rzepaku, kukurydzy Drzewicz SC-345 pojemność 12m3
      Zasilanie gaz propan-butan, niski koszt suszenia
      Rok produkcji 2013, używana od sierpnia 2014roku
      Stan idealny, mało używana, suszyła tylko zboże i rzepak z własnego gospodarstwa przez 3 sezony
      Cena: 83 tys.zł netto
      Tel. 606 77 66 09
      Miejscowość Głobino, powiat Słupski
      Odbiór własnym transportem Polecam

• Przez kali2107
      witam. do sprzedania Belarus z 2006 roku pierwsza rej 2007 ciągnik od nowości u nas mały przebieg 2300h opony tył 600 pompa hydrauliczna 110l/min rozbudowana hydraulika klimatyzator dachowy. maszyna zadbana bez wad czy uszkodzeń. zaczynam cenić 85000 zł wystawiam fakturę VAT. więcej info na priv ciągnik jest w mojej galerii.
    • Przez kellyq
      Hej
      Mam do sprzedania Suzuki dr 800 z 92 roku, świetne enduro na asfalt i szutry, cena 7300 (w komplecie jest nawigacja motocyklowa i kufer) do obejrzenia w powiecie janowskim, gmina Potok Wielki. Chętnie zamienię na pługi 4 skibowe obrotowe w dobrym stanie. 
      Kontakt na priv

• Przez ZETOREXX85
      https://sprzedajemy.pl/zabytkowy-plug-konny-unia-grudziadz-unikat-lukowa-2-e30984-nr55498039
    • Przez ZETOREXX85
      https://sprzedajemy.pl/zabytkowa-prasa-agromet-kunow-m704-garazowana-lukowa-2-e30984-nr55495869?_rp_RP=_rp_list_account_user_offers&offset=1

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.