Skocz do zawartości
krycha2000

Wymiana ojeju w pompie paliwowej JUMZ

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Jumz
krycha2000    0
Napisano (edytowany)

Czy ktoś podpowie mi w którym miejscu wymienia się olej w pompie paliwowej w silniku od JUMZA i ile oleju wchodzi do pompy paliwowej.

Pozdrawiam.

Edytowano przez krycha2000

krycha2000    0
Napisano (edytowany)

1989 rok. Jest to koparka wersja rolnicza.

post-206962-0-00766100-1496252691_thumb.jpg

Edytowano przez krycha2000

Wiadomość z agroFakt.pl

GucioJUMZ    283

W  tych pompach już jest centralne smarowanie z silnika i nie musowo wymieniać i dolewać jak chcesz to możesz dolać z 0,3l do pompy ale i tak olej wróci do silnika możesz spokojnie jechać nic się nie stanie mam ten sam rocznik 

krycha2000    0

Wiesz pytam ponieważ do tej pory obsługiwałem same Ursusy, a teraz zakupiłem koparkę Białoruśkę typ rolniczy i uczę się tej ruskiej techniki.

Muszę jeszcze usunąć luz na kolumnie kierowniczej, wiesz może jak to zrobić. Przy okazji napisz ile oleju idzie do silnika, bo nalałem 16 litrów, chyba nie za dużo ?

GucioJUMZ    283

W silnik wchodzi coś koło 18L zawsze kupuje 20L od mini do maxi mamy prawie 2L oleju w silniku . Odnośnie Układu kierowania oj temat rzeka ale czy na pewno na tym serwie jest luz czy na drążki i reszta . Naprawa tego układu zbyt długo nie poprawi nam kierowania on się szybko wybija 

LTZ55a    22

Raczej jest luz w kolumnie, a nie na końcówkach drążków, znając ruskie ciągniki.

krycha2000    0

W drążkach luz podokręcałem podniosłem przód i luz jest na kolumnie. Ponoć z tyłu wyjmuje się podkładki pod specjalnym dekielkiem od strony koła i luz się usuwa. Czy któryś z was to robił ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się