Skocz do zawartości
corrado

Kupię przedni TUZ z WOM do Deutz-a serii DX

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
corrado    243

Tak jak w temacie kupie przedni TUZ z WOM do Deutz-a z serii DX.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piechu
       Mam pewien problem a mianowicie paręnaście dni temu kupiłem MF 3070 1989 rok Wyposażony one jest w 2 wajchy którymi ustala się prędkość obrotową wałka przy danych obrotach silnika Jeżeli pierwszą od kierowcy ustawiam na 2000 obrotów silnika i włączam wałek wszystko pięknie działa Płynnie przechodzi z 540 na 1000 i odwrotnie. Ale jeżeli przełączam pierwszą wajchę na 1550 (obroty silnika) i włączam wałek nic się nie dzieje. Nie ważne czy 2 wajcha jest ustawiona na 540 czy 1000 wałek nie kręci się. Jeżeli wie ktoś z Szanownych Kolegów w czym tkwi problem będę bardzo wdzięczny za okazaną pomoc
    • Przez Mateusz1997
      Witam co myślicie o deutz fahr 420 ttv ?warty kupna?
    • Przez dario1601
      witam koledzy czy ktos posiada tma z orginalnym przednim womem? chodzi mi o to ze kupilem taki tuz  nie wiem gdzie wciac przewody hydrauliczne od sprzegla wom . byl bym wdzieczny za podpowiedz.
    • Przez Wozny186
      Witam.
      Mam kilka pytań odnośnie tego ciągnika.
      Kupiłem go kilka dni temu. 
      Chciałbym zrobić serwis olejowy. 
      Silnik zalałem już olejem Elf 10w40.
      Filtr paliwa wymieniony
      Teraz przyszedł czas na skrzynie.
      Jaki olej zalać do skrzyni?
      Ciągnik jest sprowadzony z Francji i brak informacji co i kiedy było lane.
      Ile litrów wchodzi do skrzyni?
      Z tego co się doczytywałem powinien być zalany UTTO 10w30
      Jakiej firmy polecacie olej?
      Oraz ile go wchodzi do skrzyni?
      Oraz mam jeszcze pytanie bo nie grzeją świece żarowe. Nie dochodzi do nich prąd. Kontrolka od świec również nie świeci. Gdzie szukać przyczyny? Bezpieczniki sprawdzone. Pewnie będzie gdzieś jakiś moduł czy przekaźnik ale gdzie tego szukać?
    • Przez kierowiec
      W 2017 roku mocno wzrosła sprzedaż ciągników Deutz-fahr między innymi dzięki wprowadzeniu na rynek ciągników budżetowych typu agrolux i atrakcyjnego finansowania fabrycznego. Niedługo ma nastąpić wymiana tego modelu na serię 4E http://www.agrofoto.pl/technika-rolnicza/deutz-fahr-4e-zamiast-agroluxa,75670.html . W serii agrolux użytkownicy głównie narzekali na dokładaną kabinę Naglaka oraz rewers mechaniczny z prawej strony, wydech też został przeniesiony na słupek kabiny. Nowa seria oferuje możliwość wyboru 4 skrzyń przekładniowych oraz 4 modele względem mocy od 65 do 100 km. Gabarytami wygląda dość skromnie. Co o nim sądzicie ?