Skocz do zawartości
News
Makis2111111

Gdzie jest w case cx80 zbiornik plyny hamulcowego ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
Valtra123    32

Nie ma hamulcowego tylko wspomagania sprzęgła. Znajduje się pod maską przy kabinie.

Uwielbiam ryk silników podczas orki , uwielbiam jeździć z pełnymi dwiema przyczepami , a także kosić bizonem i słuchać jego pomruku i wycia . Oczywiście zachęcam do polubienia moich postów . Pozdrawiam

Napisano (edytowany)

Jak to nie ma to jakie on ma hamulce ? a tam jest jakis zbiorniczek przy tych pompkach hamulcy
Tylko tam nie ma wlewu

post-199323-0-91017800-1495719617_thumb.png

Edytowano przez Makis2111111

Wiadomość z agroFakt.pl

Axial    8

To zbiorniczek już znalazłeś, a jak nie ma wlewu to i nie ma problemu co by tam wlać. Podoba mie się to :D

PS. Hamulce są na oliwę ze skrzyni...

Wiśta, Wio! Łatwo powiedzieć...

Valtra123    32

Hamulce są pneumatyczne więc ma tylko zbiorniczek wspomagania sprzęgła.

Uwielbiam ryk silników podczas orki , uwielbiam jeździć z pełnymi dwiema przyczepami , a także kosić bizonem i słuchać jego pomruku i wycia . Oczywiście zachęcam do polubienia moich postów . Pozdrawiam

No to od czego ten zbiorniczek
Jak tam dostac sie do tych hamulcow bo mam taki problem ze jedno koło hamuje dobrze a drugie bardzo slabo ?

andrzej78    28

Nie ma wlewu , ale są odpowietrzniki. :rolleyes:  :D , (poniżej wału podnośnika). Może być też oznaka zużycia tarczy hamulcowej , lub nieszczelność tłoka hamulcowego.

andrzej78    28

W układzie zastosowano olej ze skrzyni. Normalnie jest pompka , przewody , tylko inaczej rozwiazano budowę cylinderka hamulcowego , jest tłoczysko w kształcie pierścienia , uszczelniony o-ringami.W chwili  hamowania pierścień ten jest wypychany i dociska tarczę hamulcową, Bardzo proste i trwałe rozwiązanie stosowane w wielu markach.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez zipo1
      Witam szukam wszelkich informacji na temat case mx 150 maxum,(na co uważać, czego pilnować), kupiłem taki ciągnik, super by było dostać instrukcję obsługi, zgóry dziękuję.
    • Przez przemexxx
      Chcę wymienić olej przekładniowy w skrzyni (hydrauliczny). Nie wiem jak kupić.Nazwa, symbol? proszę o szybką odpowiedź, pozdrwiam
    • Przez baoo
      Witam. Jestem zainteresowany kupnem
      Case 5150 lub 5140 . Czy znacie może kogoś kto ma na sprzedanie tego typu ciągnik lub jakieś namiary na handlarzy z okolic, a jak by to był jeszcze rolnik to juz w ogóle bajka. Okolice Kutna woj.Łódzkie do 100 km plus minus 50. Olx allegro itd. przejrzałem i objechałem. Nie raz są ukryte perełki jeszcze nie wystawione. ☺ Z góry dziękuję.
    • Przez Dawidcasejx1090u
      Witam mam dylemat, albowiem kończę robić remont w swoim case jx1090u z silnikiem iveco i nie wiem jak go docierać, może ktoś by mu podpowiedzial jak najlepiej by go dotrzeć żeby miał swą moc i wytrzymałość? W silniku było robione :
      -honowanie cylindrów z nowymi tłokami i pierscieniami robionymi nad wymiar 
      -polerowanie wału wraz z nowymi panewkami 
      -kompleksowa naprawa głowicy 
      -regeneracja turbosprężarki 
      -wymiana wtryskiwaczy oraz pompy oleju