Skocz do zawartości
News
Makis2111111

Gdzie jest w case cx80 zbiornik plyny hamulcowego ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
Valtra123    32

Nie ma hamulcowego tylko wspomagania sprzęgła. Znajduje się pod maską przy kabinie.

Uwielbiam ryk silników podczas orki , uwielbiam jeździć z pełnymi dwiema przyczepami , a także kosić bizonem i słuchać jego pomruku i wycia . Oczywiście zachęcam do polubienia moich postów . Pozdrawiam

Napisano (edytowany)

Jak to nie ma to jakie on ma hamulce ? a tam jest jakis zbiorniczek przy tych pompkach hamulcy
Tylko tam nie ma wlewu

post-199323-0-91017800-1495719617_thumb.png

Edytowano przez Makis2111111

Wiadomość z agroFakt.pl

Axial    9

To zbiorniczek już znalazłeś, a jak nie ma wlewu to i nie ma problemu co by tam wlać. Podoba mie się to :D

PS. Hamulce są na oliwę ze skrzyni...

Wiśta, Wio! Łatwo powiedzieć...

Valtra123    32

Hamulce są pneumatyczne więc ma tylko zbiorniczek wspomagania sprzęgła.

Uwielbiam ryk silników podczas orki , uwielbiam jeździć z pełnymi dwiema przyczepami , a także kosić bizonem i słuchać jego pomruku i wycia . Oczywiście zachęcam do polubienia moich postów . Pozdrawiam

No to od czego ten zbiorniczek
Jak tam dostac sie do tych hamulcow bo mam taki problem ze jedno koło hamuje dobrze a drugie bardzo slabo ?

andrzej78    44

Nie ma wlewu , ale są odpowietrzniki. :rolleyes:  :D , (poniżej wału podnośnika). Może być też oznaka zużycia tarczy hamulcowej , lub nieszczelność tłoka hamulcowego.

andrzej78    44

W układzie zastosowano olej ze skrzyni. Normalnie jest pompka , przewody , tylko inaczej rozwiazano budowę cylinderka hamulcowego , jest tłoczysko w kształcie pierścienia , uszczelniony o-ringami.W chwili  hamowania pierścień ten jest wypychany i dociska tarczę hamulcową, Bardzo proste i trwałe rozwiązanie stosowane w wielu markach.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez drajwer12
      Witam . Chodzi mi o ustawienie docisku w case 845 xl nabiłem tarcze nową okładziną przetoczyłem docisk koło zamachowe i che to teraz ustawić żeby potem tylko wyregulować na linkach . Jak ktoś się orientuje jak to proszę  o odpowiedz
    • Przez KonradPazik
      Witam chciałbym dowiedzieć się czy ktoś wie jak dobrać się do sprzęgła w case 845 zł ? Z góry dziękuję.
    • Przez bartekandruszko
      Witam. W moim case pompa hydrauliczna znaczyna wyć przy obrotach około 800 później cichnie i znów zaczyna wyć od 1600 do 1700 a później znów cichnie, agregat podnosi biegów nie rozłancza niby wszystko ok, ale jak zacznę podnośić maszynę na tylnym tuzie przy tych obrotach co wyżej napisałem to się wycisza a jak podniesie do końca to znów wyje. Czyżby to były objawy umierajacej pompy? Pozdrawiam 
    • Przez johny
      Witam czy miał ktoś z was styczność z ciągnikami tej serii JX a szczególnie chodzi mi o JX 90 a jak wiał to jakaś opinia jak wygląda itd >??
    • Przez Szymekin
      Mam problem ze swoją maszyną, ostatnio zauwazyłem ze podnosnik nie działa tak jak potrzeba napoczątku gdy podniosłem go do góry słychać było jak ciągnik daje olej i by chciał podniesc jeszcze wyzęj choć ramiona były już w najwyższym położeniu, a teraz podnosnik wcale nie działa ani z kabiny ani z zewnątrz 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.