Skocz do zawartości
thor1984

Przetrząsarki i zgrabiarki - gdzie kupić?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
thor1984    12

Zwracam się z zapytaniem czy macie jakieś namiary na jakieś składnice, firmy czy dilerów lub prywatnych handlarzy w okolicach Lipska, Zwolenia, Puław, Dęblina, Radomia gdzie można na własne oczy obejrzeć zgrabiarki i przetrząsarki zarówno nowe jak i używane? Przejrzałem olx i allegro ale tam zazwyczaj pojedyncze egzemplarze można zobaczyć. 

rami    6

witam szukaj w ogłoszeniach bo nowe to dealera  pszasnysz to duża baza używanego sprzętu 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zetor7745
      Po wczorajszych przezyciach przy sianokosach z zgabiarka gwiazdowa mamy zamiar kupic zgrabiarke karuzelową i tu pytanie do ich uzytkownikow czy ladnie zgrabiają?? i jakiej firmy polecacie?

Ja mam juz upatrzona jest to firmy Pöttinger EUROTOP 421 N
      http://www.poettinger.at/landtechnik/schwa...amp;produkt=150
    • Przez grzesiek1524
      Witam wszystkich, Chciałbym sie dowiedzieć coś więcej o używanej zgrabiarce claas liner 1550:
      -jakie macie opinie na jej temat,
      -jak z awaryjnością,
      -jak cenowo,
      -czy warto kupić takową czy inna?
    • Przez Rolnik117
      Witam, wiem że już jedna osoba wypowiedziała się na temat zgrabiarek 2 karuzelowe z formowaniem do środka lub do boku. Która jest lepsza i praktyczniejsza, piszcie swoje spostrzeżenia. Z góry dziękuję 
    • Przez Miotrek
      Witam.
      Mam zamiar kupić nowa zgrabiarkę karuzelową na młodego rolnika. Na oku mam sipme zk 450 WIR z przednim kołkiem kopiującym( 17.tys brutto) oraz pronar zkp 420( ok 15 tys brutto.) Jakies opinie na temat tych maszyn ? Może coś z innej polki jest i w rozsądnej cenie, prosiłbym o propozycje, ważne byleby była szerokość 4.20  Z góry dziękuje za odpowiedz

Pozdrawiam.
    • Przez Kamilc360pL
      Witam myślę nad zakupem zgrabiark,i mam na oku taką co sądzicie o takiej ofercie jak ta :https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-zgrabiarke-karuzelowa-CID757-IDl5yZI.html
      Czy jednak kupić zachodnią ?