Skocz do zawartości
News
acprzemu

Wybór myjki ciśnieniowej. Stanley czy Karcher?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wojtek1968    0

Witam. Miałem do czynienia z różnymi myjkami. To już nie ten sprzęt co dawniej. Od pewnego czasu jestem posiadaczem Kranzle 1152 TST i sprzęt wymiata. Podsyłam link do sklepu. Znajdziecie tam sprzęt, akcesoria i części zamienne. POLECAM. Tylko KRANZLE!

Ambitny657    1

chcę kupić myjka ciśnieniowa do 1500 zł, ma służyć w gospodarstwie wiadomo umyć maszyny rolnicze, chlewnie ale również będzie służyła przy procach domowych, mycie płotu, chodnika, mycie auta. co mi polecicie ? myślę nad Karcher k5. a i jakie dodatkowe narzędzia powinna mieć taka myjka? jakie ciśnienie, temperatura

akmaly    243
Napisano (edytowany)

Jest już odpowiedni temat o myjkach w dziale narzędzia.

Karcher k5, który zresztą posiadam (K5.20), to fajne, poręczne myjki wystarczające do przydomowych zastosowań. Jedyne co się tu na forum dowiedziałem to obecne są niestety zdecydowanie gorsze jakościowo. Za 1500 zł nie kupiłbym tej myjki, szukaj może coś z Kranzle tak chwalonych po forach, najmniejszy model kupisz w tej cenie, przy tej masie i wymiarach to można sobie darować tą na kołach, 

Z wyposażenia to w zależności co chcesz nią robić, do kostki brukowej fajna opcja to T-Racer, choć jak nie masz dużo to i płaską umyjesz. Do mycia to w zasadzie płasko-strumieniowa  i rotacyjna wystarczy.

Temperatura nic Ci nie da przy myjce na zimną wodę ( chyba, że podasz ciepłą wodę ale to nie najlepsze rozwiązanie przy myjkach serii amatorskiej ), ciśnienie to w zależności co myjesz. K ma niby 140  bar max, ale to ciśnienie max, a ciśnienie robocze ok 120 bar i daje sobie radę z większością prac. Wiadome, że mocniejsze zabrudzenia to chemia musi być. 

Parametry w tej cenie nie wiele poszalejesz, z drugiej strony nie patrz na parametry tanich myjek niemarkowych bo możesz się później zdziwić:)

Edytowano przez akmaly

Wiadomość z agroFakt.pl

delta6583    16
też stałem niedawno przed wyborem myjni i postawiłem na używana nilfisk 180bar na mosieznej pompie

MF675ursus    200
Napisano (edytowany)

Spierdalaj z tą reklamą glebogryzarki w temacie myjek. I tak nikt nie kupi tej popierduły z przereklamowanym silnikiem

Edytowano przez MF675ursus

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez karo_tos
      Witam serdecznie, 
      Bardzo proszę o pomoc w wyborze!!
      Ja jestem świeżynką w temacie..a nie chce na dzień dobry wywalić kasy w błoto. 
      Mam firmę ogrodznicza i planuje zakup rębaka...mogę przeznaczyc ok 15tyś ..wiecej nie  Nie potrzeba mi duzego rębaka za 20-50tyś.
      Poniżej podaje nazy...prosze o pomoc - którym warto sie zainteresować. A moze polacacie coś innego. 
      Rębak, rozdrabniacz do gałęzi RAMBO-HC15 - 
      Rębak, rozdrabniacz do gałęzi RAMBO -HC15H
      Rozdrabniacz STILER SPR-150
      Rębak bębnowy do gałęzi JANSEN GTS-1500E. MOC 15KM 
    • Przez Majkelo
      Panowie jak usunąć wodę z deszczowni na zimę???
      Producent nie zaleca ,aby woda zostawała w wężu.
      Uprzedzę ze nie zamierzam jej rozwijać i nikomu tego tez nie polecam .Pusty wąż uciąga się i nie trafia na prowadnicę.

• Przez ArekKowalewski
      Czy ktoś posiada gniotownik firmy Rivakka i ma jakieś opinie na temat tych maszyn?
    • Przez Autofan
      Proszę o opinie jaki nowy wał posiewny jest w stanie podnosić Ursus c-360. Czy wał 3m np Euromaszu ( http://euro-masz.eu/zawieszany-wal-posiewny/ ) podniesie C-360? Może ktoś z was ma i pracuje z tym ciągnikiem.
    • Przez dstefansky
      Witam , mam w planach zakup kosiarki bijakowej do koszenia resztek pożniwnych po kukurydzy . Moją uwagę zwróciły modele kuhna . Mam ciągnik 170 km . Co polecacie ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.