acprzemu

Wybór myjki ciśnieniowej. Stanley czy Karcher?

Polecane posty

acprzemu    1

 

Zastanawiam się nad tymi dwoma myjkami:

 

Nie wiem dlaczego ale Stanley za mną przemawia za sprawą silnika indukcyjnego i pompy mosiężnej, oraz samej wadze, jest prawie dwa razy cięższy. Co o tym myślicie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merkoo    24

Jedna i druga to podobne parametry i jakość. Jeżeli będziesz intensywnie ich używać to do rolnictwa lepiej dołożyć do profesjonalnej myjki. Sam mam k7 tylko mniejsza i jest za słaba do mycia maszyn ale przy domu jak najbardziej się sprawdzi. Maszyny też umyje ale trzeba trochę dłużej się pobawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimper21    61

jedną i drugą to co najwyżej autko umyjeoz xD


Zetor Team
Massey Ferguson 255 Zetor 8011 Zetor 10045 <-- moje sprzęty, 40 ha.
Zetor Is Power, Power Is Zetor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Obie  ogranicza budowa do intensywnego użytkowania. Wolał bym szukać z karcherach HD.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    703
Napisano (edytowany)

Nie przesadzajcie. Do domowego użytkowania wystarczy. 

Karcher to znana marka, nie wiem tylko po co te bajery typu full control, wg. mnie zbędny bajer i lepiej doposażyć zestaw w coś pożytecznego.

Stanley to "no name" wśród myjek na polskim rynku, nie skusiłbym się na to tym bardziej że nie ma ona nic lepszego od K7

 

Edytowano przez akmaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acprzemu    1

Ma mosiężną pompę co według mnie deklasuje... Karcher niestety jest na zwykłej aluminiowej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myster    7

Tylko i wylacznie karcher. bezawaryjny i sprawdzony sprzet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Proponuję Kranzle i to dopiero jest mercedes wśród myjek

 

Może uzasadnij to czymś, a nie piszesz jak dla mnie i zapewne wielu użytkowników forum pusta wypowiedz.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teddy    0
Napisano (edytowany)

Ja używam kärcher k7 premium.Co sobotę (oczywiście w sezonie letnim) myje nim 5 osobowek do tego raz na jakiś czas przyczepę albo rozrzutnik i 60tke i myjka spokojnie daje radę. Dobra robotę robi przy niej lanca wirowa. Zrywa każdy zaschniety brud z ciągnika czy przyczepy tylko trzeba uważać bo jak się dłużej przytrzyma w jednym miejscu to rwie farbę :D


Wiele dobrych opinii słyszałem też o myjkach Nilfisk ale nigdy takiej nie używałem.

Edytowano przez Teddy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazurq    1

Również polecam kranzle bardzo dobra firma wrecz nie do zajechania tylko cenowo troche słabiej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1933

między stanley a nilfisk wybrałbym nilfisk. Z Karchera jest pełno w drugim obiegu i możesz za jakieś 4 tys kupić z grzaniem wody....
Osobiście mam zrobioną redukcję z wylewki na szybkozłącze i używam 55 stopni cwu i zwykłej myjki ale wiadomo 70 stopni w zwyż jest piekielnie bardziej skuteczne.
Na myjkę z grzaniem i 120 atm możesz założyć dyszę do piaskowania bo ma odpowiednie przepływy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Koledze chodzi na moje oko o markę włoskiej pompy.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to:
http://www.czystyserwis.pl/6.html

Interpump to pompa do myjki o budowie silnika spalinowego. Wal korbowy, ceramiczne tloki, mosiezna glowica, silnik elektryczny zazwyczaj 4kw silowy.
Mam taka myjke electra beckum 160 bar optymalnego cisnienia.
Domyslam sie ze myjki z linkow sa zbudowane na krzywce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Zależnie od potrzeba każdy kupuje ja używam jak na razie 2 myjek jednej mniejsze Lawor i większej Kacher która ma już swoje lata ale spisuje się bez zarzutu.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valtra123    33

Użytkuje myjkę Karcher i nie zamienił bym ją na inną. Jest wygodna, ma duże ciśnienie oraz dłuższy wąż. Ale każdy ma swoje potrzeby ale ja osobiście polecam Karcher.


Uwielbiam ryk silników podczas orki , uwielbiam jeździć z pełnymi dwiema przyczepami , a także kosić bizonem i słuchać jego pomruku i wycia . Oczywiście zachęcam do polubienia moich postów . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acprzemu    1

No dobrze, ale powiedz jaki masz model. Mogę powiedzieć że mam mercedesa i nie zamienię go na żaden inny, a jak wiaodmo mercedes to zarówno A klasa jak i S klasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Widzę że wszyscy piszą że polecają Kranzle ale nikt nie wiem dlaczego.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


    • Przez raven18
      Przyczepa skorupowa z własną hydrauliką, siłownik po wymianie uszczelniaczy gdyż tłoczysko jest w dobrym stanie. Cieknie. Chyba nawet bardziej niż przed wymianą uszczelnień, tylko cały problem jest w tym że nie cieknie podczas podnoszenia czy opuszczania ale już po opuszczeniu, złożeniu, dodam że wcześniej było to samo dlatego poszedł do regeneracji... 😒 Dopiero jak daje dźwignię przy pompie od opuszczania na tzw wolny spływ przestaje, co to może być, tam się jakieś ciśnienie tworzy czy jak. Normalnie paka podniesiona nic nie cieknie, nie opada a jak złożę to zaczyna ciec ... 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj