Skocz do zawartości
Wojtek026

Expom Gryf czy ktoś miał do czynienia?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Expom
Wojtek026    12

Co sądzicie o tym agregacie, marka chyba jak najbardziej jakościowo powinno być OK, tylko co na temat tego agregatu powiecie czy faktycznie ten 3m waży tylko 750kg, oraz co na temat tych zebów czy brać wzmocnienie zęba czy nie ma takiej potrzeby,

czy to dobra maszyna będzie na lekkie ziemie na ściernisko i przedsiewnie, czy lepiej coś z gęsiostupką, chce takie coś bo mam problem z perzem po talerzówce a co za tym idzie i przedsiewnie też czasem coś się nawyciąga bo stosuje obornik i dlatego tak kombinuje żeby nie był to typowy uparwowy przedsiewny ale takie coś tylko nie wiem czy 82km agrofarma to pociągnie, ziemie mam lekkie a innych firm podają do takich maszyn mniejsze zapotrzebowanie na moc także czy da rady?> http://www.expom.com.pl/expom2015/portfolio/gryf/

Wojtek026    12

pomóżcie poradzcie coś co sądzicie o tego typu agregacie, bo od 1wszego czerwca podwyżka i trzeba by się decydować

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez maniek9
      witam interesuje mnie opinia o agregatach Rolex. Czy to to samo co Bomet?
    • Przez Mateo111
      Witam koledzy posiadka ktoś taki agregat rau 4 m hydraulicznie składany jaki jest po nim pole uprawione i czy nic sie nie gnie czy nie pęka pytam sie bo kciał bym taki kupić,

• Przez sebarr
      Czy ktoś użytkuje szeroki na 6-7m agregat przedsiewny??

Stoję przed zakupem agregatu przedsiewnego, w grę wchodzi tylko Bednar i mam do wyboru 5m lub 7m. Myślę, że optymalne było by 6m ale niestety nie ma na tę chwilę tej szerokości w dobrej popokazowej cenie. Chodzi mi o model SWIFTER SO F. 

Myślę, że 5m do za mało dla tego ciągnika ale 7m trochę mnie przeraża i zastanawiam się czy ciągnik nie będzie musiał mieć zakładanych bliźniaków- a to odpada ze względu na odległości od pola do pola.
      Wiem, że wg danych technicznych moc zalecana do 7m to 180-220km więc powinno wystarczyć ale może ktoś ma doświadczenia z takim agregatem to bardzo proszę o opinie.
      Bardzo proszę o opinie osób które mają agregaty o podobnej szerokości a nie dobre rady osób które "dużo czytają forum i wiedzą..."

• Przez audia424
      Witam nieznalazlem nic o tej firmie Gamatechnik jesli ktos mial do czynnienia z ta firma prosze o opinie cena to okolo 8500zl 2.7m 

• Przez AleksanderX
      Mam zamiar kupić agregat talerzowy Strumyk 3m z hydropakiem i pekerem cena zachęcająca bo 12,5 tys brutto plus dodatkowa wał rurowy na kukurydzę ale już dodatkowa dopłata Oglądając w internecie dość fajnie wygląda ale jak się sprawuje w praktyce  Może ktoś kto go posada podzieli się swą opinią