Skocz do zawartości
Marcin3210

Tania podkaszarka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Marcin3210    0
Napisano (edytowany)

Poszukuję dosyć taniej podkaszarki do odkaszania trawy przy płocie i wokół kilku drzew. W reklamie usłyszałem o podkaszarce akumulatorowej z JULI http://www.jula.pl/catalog/ogrod/maszyny-ogrodowe/podkaszarki-i-kosy-spalinowe/podkaszarki-i-kosy-akumulatorowe/podkaszarka-000713/#tab04 a może http://euroogrod.com.pl/product-pol-84467-Einhell-Podkaszarka-Akumulatorowa-GE-CT-18-Li-SOLO-3411172.html

Co o niej sądzicie? Co sądzicie o podkaszarkach akumulatorowych?

Edytowano przez Marcin3210

szymon09875    158

Ja kupilem na allegro dwa lata temu ale to już duza kosa spalinowa za 400 zl demon czy jakos tak. Silnik bodajże 6 km. Kosze nią dość dużo i jak za te pieniądze to jest bardzo dobra a taka mala to tylko do drobnych prac

Marcin3210    0

Pisałem, że nie chcę wydać 400 zł na podkaszarkę. Pytałem się o opinię akumulatorowych.

akmaly    196

Mam Stihl FSE31 elektryczna na kabel. Moc znamionowa 245 W ( ok 0,33 KM). Te co podałeś nie wiadomo jakiej mocny, nigdzie się nie doczytałem. Z doświadczenia mogę powiedzieć Ci że wystarczy do podcinania przy drzewkach trawy ogrodowej. Przy płocie jak nie ma dużo tej trawy to też wystarczy. Ogólnie moje zdanie o takich sprzętach jest takie - jedną kępę trawy wykosi, przy dwóch się męczy a o trzech nie ma mowy:) W większej trawie to i przy dobrej kępie będzie pierdzieć.

Marcin3210    0

A taka spalinowa (najlepiej allegro) do 350 zł to jaka by była najlepsza? Ile mocy powinna mieć kosiarka, jakie inne ważne parametry?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Skarpetku89076
      Witam chcę kupić klucze płaskie marki coval mam 2 pytania. Pierwsze pytanie brzmiczy to dobry wybór ? Czy może kupić coś z półki sata honiton ? Drugie pytanie jest następujące jak odróżnić oryginalne klucze covala? 
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez Nikita_Bennet
      Witam

Co sądzicie o zbiorniku/dystrybutorze na olej napędowy. Jest tego trochę na allegro. Chodzi mi o takie zielone a nie stalowe. Widziałem jedno i dwupłaszczowe. Koszt zakupu jednopłaszczowego to ok 5000PLN, a za dwupłaszczowy około 10000PLN.
      Nie obchodzi mnie to że za ich cenę będę miał paliwa na rok albo i dłużej.
      Raczej idzie mi o ich trwałość (na rynku są już kilka jak nie kilkanaście lat).
      Funkcjonalność (czy zalewane do zbiornika paliwo idzie przez licznik? Chodzi mi żeby sprawdzić ile sprzedawca przywiózł)?
      Konserwacja (ostatnio słyszałem że przez dodawanie bioestru na wewnętrznej ścianie zbiornika potrafi wytrącać się coś co później zatyka filtry w ciągniku jak się kilka razy taki zbiornik zaleje).
    • Przez witek
      witam mam takie pytanko własie stoje prze zakupem myjki...jak polecacie na allegro jest tego pełna cena tez sa rózna teraz mam KARCHER o mocy 150bar i sie zastanawim czy szukac czegos podobnego czy czegos wiekszego lub jeszce z jakies innej firmy ??
    • Przez master21
      Witam zamierzam kupić klucz udarowy i może ktoś ma albo miał styczność z kluczami marki BJC czy warto go kupić czy dołożyć i kupić np. YATO