Skocz do zawartości
Maciek_Magnum

Ankieta na temat opłacalności produkcji mleka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
MLEKA

Szanowni, moja dziewczyna pisze pracę licencjacką na temat produkcji mlecznej w Polsce i jej opłacalności w dobie kryzysu gospodarczego, który dotknął niemal wszystkie podmioty gospodarcze w latach 2008-2012. Proszę Was o wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety na wyżej przedstawiony temat. Podkreślam jeszcze raz, że ankieta jest anonimowa! Będziemy Wam bardzo wdzięczni! Z góry wielkie, wielkie dzięki! ;)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdT0QG9GrOBiD6LAh2Oz-ZrLbczJLwrod7YzeXoZiZRzA73lg/viewform?c=0&w=1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Luke16
      Wczoraj z ojcem złożyliśmy wymówienie z dotychczasowej mleczarni... z prostego powodu... 4 razy zawyżone komórki somatyczne i to nie wiadomo skąd!!! Wynik 1134 a limit jest max do 400 ... 3 miesięcy maxymalnym wynikiem jaki osiągnęli rodzice to 270 ... A teraz nagle taki wynik... na drugi dzień przyjechali jeszcze raz pobrać i do dziś dzień wyników nie otrzymaliśmy a minęły 2 tygodnie... Dlatego zapadła decyzja o zmianie ewidentnie mleczarni ... W tej dotychczasowej mamy ponad 20 tyś zł udziału członkowskiego ... Jak wygląda sprawa z odzyskaniem teraz tej kasy?? Jaki jest czas odzyskania jej?? I czy jest to możliwe ??
    • Przez Bercik92
      co powiecie o wannowych zbiornikach do mleka o pojemności 1200L z jednym mieszadlem? czy są warte zakupu czy może lepiej wziąść z dwoma mieszadłami czy lepszy będzie okrągły? https://www.olx.pl/oferta/zbiornik-na-mleko-CID757-IDrjSit.html  
    • Przez darek16
      Moze ktos wie jak zniszczyc bakterie w mleku u krow bo ja nie wiem a nie moge dostać 1
      ludzie sypia jakis proszek ale jaki moze ktos wie?
      prosze o każda rade.

• Przez adeq15
      witam ma do was pytanie mam znajomego który chce miec obore pod oczena co musi zrobic a by to uzyskac ja slyszakem ze musi kupic jaluwki zacielone i musie miec ih conajmniej cztery na doplaty a 20 zeby miec obore pod oczena czy to prawda??
    • Przez dawid141413
      Witam, potrzebuje bariere tylna na hale udojowa delaval rybia osc 30. Prosilbym o pomoc w znalezieniu kogos kto moze posiadac takie cos. Konkretnie chodzi o takie cos jak na zdjęciu