Skocz do zawartości
News
berek80

raport oddziaływania na środowisko cena

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
cena
sumek666    177

Ok 8 tyś zlotych. Miesiąc czekania w wariancie optymistycznym;)

Ludzie odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale... LWG!

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez maniek20
      witam panowie nie znalazłem cen usług na ten rok to czas chyba założyć nowy 
      i moje pytanie ile brać za ha za usługę koszenia traw kukurydzy  mulczerem  2.5 m na nożyku i traktor  110 km 
      Kontynuacja tematu: 

• Przez dawcioo
      belarka  claas rollant 44s  nie uscina siatki co jest owija caly czas a nie ucina??
    • Przez rolnikhghf
      Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad melioracją jednego z moich pól a właściwie ugoru. Pole to tata przestał uprawiać bo przynosiło bardziej straty niż korzyści ziemia to lV a i lV b klasa pole to jest raczej płaskie o powierzchni około 1 ha w prostokącie mieli byśmy tylko problem z jej odprowadzeniem ponieważ rów jest dość płytki na około 1m i pewnie musieli byśmy go pogłębiać około 100 m  do drugiego  na własną rękę i teraz pytanie jak to wygląda  od strony prawnej czy ciężko jest załatwić coś takiego? Nie miałem nigdy styczności z melioracją  wiec mam kilka pytań :
      Jakie mogą być koszty takiej inwestycji?
      Jakie rozmieszenie rów? (jedna od drogiej) 
      Na jakiej głębokości je położyć?
      czym przykryć?
      Jakiej średnicy rury?

Z góry dzięki za odpowiedzi i pomoc  
    • Przez johny22
      Witam, 
      poszukuje usługi siewu buraka cukrowego z systemem GPS i rozłączaniem sekcji, Powiat Krotoszyn Gostyń 
    • Przez elektrotech
      Chciałem poruszyć chyba ciekawy temat:

ILE PŁACIMY KOMUŚ ZA robociznę- mechanikowi-fachowcowi....ale ostatnio słyszę że jest mało mechaników dobrych a więcej tz KOWALI

Remont silnika -ile????? planowanie głowicy,zawory,szlif bloku
      Skrzynia????
      zwolnice
      układ kierowniczy
      elektryka
      hydraulika
      zawieszenie przednie - prasowanie tulei rozwiercanie pasowanie....

ps
      Nie kazdy się na tym zna i wtedy musi płacić.... dobrze jak się zapłaci i robota super zrobiona a nie ..sp..na

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.