karol2306

Case mx 135 brak stopu, napedu, pali bezpiecznik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
karol2306    12

Witam

 

Wczoraj podczas oprysków zauważyłem że nie zapala się stop i napęd jest cały czas załączony. Sprawdziłem czujniki stopu- sa OK ale po przekręceniu kluczyka odrazu pali bezpiecznik od hamulców, 4x4 i blokady. Musi być gdzieś zwarcie tylko gdzie...?? Ktoś podpowie gdzie szukać przyczyny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

Możesz powiedziec jaki numer bezpiecznika ci przepala? Z tego co widze do hamulców  (stop) jest bezpiecznik nr 24, do napędu i blokady nr 26


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

Wymieniałeś ją moze? Jaki koszt zakupu?


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol2306    12

Na razie podmieniłem od blokady bo jest taka sama. Koszt z tego co sprawdzałem to ok. 250 + wysyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

Może masz kilka zdjeć gdzie znajduje sie poszczególna cewka i gdzie są złacza? Tak dla potomności komuś moze sie przydac


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 20.05.2017 o 08:07, karol2306 napisał:

Na razie podmieniłem od blokady bo jest taka sama. Koszt z tego co sprawdzałem to ok. 250 + wysyłka.

Jak założyłeś nowa cewkę to światła stopu wróciły? Mam ten sam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez dawid9721
      witam panowie pytanie w pewnym sensie banalne ale jak sprawdzacie poziom oleju w swoich casach posiadam 745xl i bagnet jest rozkręcany ile obrotów robicie przy odkręcaniu żeby zmierzyć dobrze poziom oleju
    • Przez gandi77
      Witam koledzy co może być przyczyną takiej awarii case mx 135 na 4 półbiegu nie ma siły się poruszać dzieje się to na każdym biegu,pozostałe półbiegu działają normalnie ,nieraz jak jadę drogą szybciej to się włączy ale jak zmienię połówkę i chcę z powrotem na 4 półbieg to zwalnia i nie chce jechać. Miał może ktoś taki przypadek albo wie co mogło się stać?
    • Przez puzon3933
      Witam Mam taki problem, że przy skręcaniu kierownicą słychać stukanie, nie zawsze czasami nie stuka nic czasami raz albo dwa a czasami cały czas tak jak w okolicach pompy, sprzęgła, zaczęło się tak dziać po przełączeniu biegów na pełzajace ale nie wiem czy to przypadek czy coś się zacięło, miał ktoś podobny przypadek co to może być?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj