Skocz do zawartości
Cheesburger

Zmiana filtra odsrodkowego bąka na puszkowy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Cheesburger    1

Mam pronara 82a. Chce wymienic baka na filtr puszkowy. Przystawke juz mam. Czy podczas wymany musze cos regulowac na tej podstawce? Co i w jaki sposob? Prosze o pomoc bo nie chce nic popsuc.

I jak mierzyc to cisnienie? na zimnym? cieplym? przy jakich obrotach ile powinno byc?

himen    8

U siebie wymieniałem w mtz82 na puszkowy i regulacja ciśnienia oleju jest z boku tak jak w bąku. Na zimnym oleju mam 4 a na ciepłym 3.5
Obroty jałowe ok 800obr.

Paweł

Wiadomość z agroFakt.pl

himen    8

Ta wyżej wieksza , regulujesz cienkim i krotkim płaskim śrubokretem.

Paweł

Cheesburger    1

Ok. Dzięki za info.

Bede kręcił tym:

51285558610335959266.gif

Ile powinno wynosic przy obrotach ok 2200 cisnienie na zimnym silniku?

Ustawic na zminym przy 800 obrotach 4 atm i bedzie ok przy obrotach max?

jahooo    289

U mnie na zimnym 4 na ciepłym 3,5 na wolnych i jest to odpowiednie ciśnienie w tym silniku. Nie masz co kręcić

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez GasikR
      Mam pytanie do użytkowników Lamborghini, Same. Mam ciągnik same silver 110 i jest w nim rewers mechaniczny co się stanie jeśli np przy dużej prędkości np na biegu 4 włączę rewers wsteczny , czy jest tam jakieś zabezpieczenie, jakieś sprzęgło ???
    • Przez 3060mm
      Proszę o pomoc, jaki można założyć zamiennik.
      Ktoś kiedys pisał, że od DAFa nadaje się ???

Do MF 3060
    • Przez pawel807
      Hej.

Mam do was pytanie. Będę olej wymieniał w silniku i chciał bym parę rzeczy w nim wymyć wyczyścić.
      Wpierw chciał bym smoka pompy wymyć, bo nie był myty parę lat, ale nie wiem jak go wyjąć i w czym go wymyć.
      On znajduje się na samym dole miski olejowej i jest przykręcony na bodajże 2 śrubki tak ? Wyciąga się go normalnie ?
      Druga sprawa filtr oleju(wirówka) jak to wymyć ? Mógł by ktoś mi to wytłumaczyć ? Bo chciał bym to zrobić, ale niczego nie uszkodzić. :rolleyes:
    • Przez katopo
      Witam,
      ostatnio miałem problemy z silnikiem w swoim 4514 bo skakały obroty na małym gazie oraz parskał / kichał w filtr powietrza.
      Sprawdziłem wtryski i wyszło że jedna końcówka była do wymiany. Wymieniłem ją i dałem do regulacji wszystkie wtryski.
      Niby po tym zabiegu już nie skacze na obrotach ale dalej lubi parskać w filtr powietrza. Nie jest powiedziane że pierwszy objaw całkowicie ustał bo dużo nie jeździłem ciągnikiem po wymianie końcówki wtrysku. Chciałbym za to poznać wasze opinie co może być przyczyną tego parskania w filtr powietrza.
    • Przez Hubert21
      Witam panowie mam takie pytanie jak u was wygląda sytuacja z filtrem od powietrza w bizonie czyścicie ten wkład u góry czy wysypójecie kurz na dole z tej miski bo w moim bizonie codziennie musze czyścić wkład bo aż grubo kurzu w nim a w tej misce na dole czysto rozmawiałem z osobami którzy także posiadają bizony i niektorzy wysypują kurz z tej miski na dole a wkład czyszczą raz na sezon a niektorzy mają tak samo jak ja. Powiedżcie jak jest u was i jak powinno być prawidłowo