Luki11441

Agromodelarska gospodarka u Lukiego11441

Polecane posty

Luki11441    2

Witam was wszystkich użytkowników, moderatorów oraz administrację strony agrofoto.pl

Zakładam temat w celu przedstawienia zdjęć agromodelarskich.

-Modele były robione od podstaw, z wyjątkiem ciągnika rolniczego massey ferguson 5455+Ładowacz massey ferguson 894 w skali 1-32.

-Diorama została użyta na potrzeby wykonania zdjęć.

-Zdjęcia mają charakter rozrywkowy i nie mają na celu nikogo obrażać.
-Komentarze zawierające obraźliwe, ubliżające bądź wulgarne treści oraz Nie na temat i spamujące-SUROWO ZABRONIONE.
Miłego oglądania życzy Luki11441.

Maszyny rolnicze występujące:

-Ursus 3512+zgrabiarka

-Massey Ferguson 5455+Kosiarka Dyskowa 2.20m+Przyczepy:Pronar+Autosan D-47

-New holland TD5030+Prasa Zwijająca Metal-Fach z-562.

 

Link do zdjęć:https://photos.google.com/share/AF1QipNvqGdISsd4yaS51zwJKf4q17xstR8JI0McU-nCc6yZlQs7XunUgkvkflgaeR1xWQ?         key=dnN2bWlqWUd2Yl9SY3FhdXFVTDZfbzFKek1NMm53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez LukasR
      Witam
      Jestem posiadaczem Zetor Forterra 11441 od 3 lat. Ponad4 miesiące temu wystapił problem ze sprzęgłem zaczęło po woli zanikać aż teraz prawie wcale nie wysprzęgla. Jak chce ruszyć to najpierw jedynka a potem rewers inaczej nie da rady. Jakiś miesiąc temu wymieniłem tłoczek przy pedale sprzęgła ponieważ myślałem ze to on jest przyczyna tej awarii ponieważ troszkę ciekł. Jednak to nie pomogło. Zwracam sie z prośbą do was może ktoś miał taki problem lub wie jak go rozwiązać??
      Z góry dzięki
      Pozdrawiam
      Łukasz
    • Przez menos
      chej posiadam zetor proxime 8441 mam taki problem ze jadąc bo nieutwardzonym terenie z obciązeniem zaczyna skakac potroche zaczyna mnie to wkurzac mam obciazniki na przud ale mało mysle dołozyc drugie tyle jak kolega na af w utopionej proximie ale co zrobic z tyłem bo niemam nic te obciązniki zetora to mi sie wydzje mało co ma w ofercie 2 talerze na strone wie ktos ile to wazy moze macie inny sposub dociązenia
    • Przez krzysztofz14
      Witam
      Posiadam zetora 11441 od dwóch lat.Silnik słabo reagował na pedał gazu poniżej 1500 obr/min ale znalazłem na to sposób.
      Wszystkiemu winna rurka od kolektora wydechowego do ssącego.
      Ten wynalazek powoduje turbodziurę .Przy niskich obrotach w kolektorze wydechowym jest małe ciśnienie by poruszyć turbinę
      dodatkowo obniżone przez wspomnianą rurkę. Ciągnik dymi czarnym dymem i nie wchodzi na obroty.Najlepiej byłoby zaślepić ?ą rurkę ?
    • Przez J4reck1
      Witam
      Narodziła sie potrzeba przedniego TUZ-a w naszej forterze 11441. Jednakże zetor posiada tylko 4 wyjścia hydrauliczne lub inaczej 2 sekcje. Jest to teraz tak optymalnie ale niestety TUZ zabierze dwa wyjścia i pozostała para to zdecydowanie za mało dlatego proszę was o poradę. Czy jest jakieś podłączenie możliwe z rozdzielacza bezpośrednie czy z innego miejsca nie podpinając się pod te wyjścia. Albo jak nie ma takiej opcji czy istnieje jakiś tani sposób na dorobienie 1 lub 2 par sekcji dodatkowo wiecie Panowie tak w granicach rozsądku bo jeżeli mam wydać więcej kasy na hydraulikę niż na TUZ-a to mija się z jakimkolwiek celem...
      Liczę na pomoc i porady
       
       
       
      Pozdrawiam J4reck1
    • Przez maniek0987
      Posiadam Zetora Forterre 11441 z 2008 roku. Mianowicie ostatnio pojawił mi się taki problem, że przy jeździe na dwóch półbiegach zetor zachowuje się tak jakby co chwile włączał i wyłączał jeden, a kontrolki cały czas palą się od dwóch półbiegów. Doszła jeszcze taka usterka, że wałek przekźnika po włączeniu co jakis czas sam się wyłączy i włączy. Miał ktoś kiedyś podobny problem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj