Skocz do zawartości
News
Lukas85

Silnik wycieraczki tył - od czego najlepiej pasuje

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Silnik
Lukas85    14

Koledzy moze ktos montował silnik do wycieraczki tylnej szyby? Chodzi mi oczywiscie o jakis zamiennik który w miare dobrze by pasował.

Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

matias95    79

Kupujesz na szrocie od pierwszego lepszego samochodzie i montujesz, bo wnioskuje, ze w ogóle nie miałeś :) A jaki ciągnik?

Lukas85    14

Chodzi mi o to zeby jako tako to wyglądało a nie goły silnik przykrecony do szyby. Ciagnik Case Mx120, oraz HN TD90. Wycieraczek na tylnych szybach nie było

Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Wiadomość z agroFakt.pl

viperwlkp    86

od samochodu to raczej jakiegos z ladna obudowa nie znajdziesz

seweryn20    786

Z 60-ki.... kultowy, archaiczny, retro, w obudowie, działa góra dwa lata więc zawsze nowy  :)

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Lukas85    14

Właśnie takiej sytuacji chciałem uniknąć :P

corrado    359

Nic innego co w jakiejś obudowie jest nie ma, właśnie tylko te z 360, MTZ-a, Zetor-a są w takich obudowach z przełącznikiem bądź też nie.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

pawel885    792

W johnach 5075e itp masz mechanizm zamocowany w szybie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez drajwer12
      Witam . Chodzi mi o ustawienie docisku w case 845 xl nabiłem tarcze nową okładziną przetoczyłem docisk koło zamachowe i che to teraz ustawić żeby potem tylko wyregulować na linkach . Jak ktoś się orientuje jak to proszę  o odpowiedz
    • Przez KonradPazik
      Witam chciałbym dowiedzieć się czy ktoś wie jak dobrać się do sprzęgła w case 845 zł ? Z góry dziękuję.
    • Przez bartekandruszko
      Witam. W moim case pompa hydrauliczna znaczyna wyć przy obrotach około 800 później cichnie i znów zaczyna wyć od 1600 do 1700 a później znów cichnie, agregat podnosi biegów nie rozłancza niby wszystko ok, ale jak zacznę podnośić maszynę na tylnym tuzie przy tych obrotach co wyżej napisałem to się wycisza a jak podniesie do końca to znów wyje. Czyżby to były objawy umierajacej pompy? Pozdrawiam 
    • Przez johny
      Witam czy miał ktoś z was styczność z ciągnikami tej serii JX a szczególnie chodzi mi o JX 90 a jak wiał to jakaś opinia jak wygląda itd >??
    • Przez Szymekin
      Mam problem ze swoją maszyną, ostatnio zauwazyłem ze podnosnik nie działa tak jak potrzeba napoczątku gdy podniosłem go do góry słychać było jak ciągnik daje olej i by chciał podniesc jeszcze wyzęj choć ramiona były już w najwyższym położeniu, a teraz podnosnik wcale nie działa ani z kabiny ani z zewnątrz 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.