Skocz do zawartości
News
kobuz444

Landini legend 105 problem z odpalaniem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kobuz444    0

Witam agro forowiczów mam problem z odpalaniem pierkinsa 6 cylindry wolno ssący

dodam że ciągnik przeszedł remont silnika

i od remontu jest co raz gorzej

Problem polega na tym iż jak postoi kilka dni i jest 8*C to trzeba go troche pokręcić, jak pochodzi pół minuty zgasze go i pali od strzała.

czasami mam wrażenie że paliwa nie dostaje bo kręci jak by był zapowietrzony, ale odpowietrzyłem go nigdzie nie widać wycieków paliwa itp. a problem dalej jest. może ktoś miał podobne sytuacje.?

pawlo36    5

Na moje musi być coś od strony paliwa, jakiś zaworek może być i paliwo się cofa po czasie i ma zaś ciężko zapalić bo musi napompować go najpierw ale tak jak kolega napisał co było robione w ogóle?

Wiadomość z agroFakt.pl

kobuz444    0
Napisano (edytowany)

cały motor był robiony moim zdaniem nie potrzebnie ale to długa historia.

odnośnie remontu to :

nowe tłoki pierścienie i niby tuleje nowe,  panewki, planowanie głowicy,

jesli chodzi o pompe była dawana do sprawdzenia i niby wszystko było ok.

Edytowano przez kobuz444

soko74    2

Dlaczego niby tuleje nowe? Nie byłeś przy remoncie?Najlepiej byłoby sprawdzić ciśnienie sprężania.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Agri666
      Mam problem z landini gdy opale ciągnik nie działa wspomaganie i Jazda .... ładowacz działa podnosi i cała reszta ... gdy ciągnik chodzi około 3 minuty zaczyna działać wspomaganie oraz jazda jednak gdy np. pociągnę za wajchę od załączenia hydrauliki np na kipier to słychać jak rośnie ciśnienie pusze próbuje kręcić kierownicą i znów nie działa tak samo jazda wszystkie filtry zostały wymienione ... świeci się kontrolka na czerwono taka zębatka z kroplą oleju w środku czekam na jakieś pomysły   

• Przez krzysiek16m
      W tym temacie, prosiłbym o zamieszczanie instrukcje obsługi, katalogów części do ciągników marki Landini.
    • Przez Balzak
      Nic nie wiem na temat tych ciągników moze coś mi powiecie, gdyz znajomu chce kupic
    • Przez claas48s
      czy w landini 8880 jak nie ma chamulców to trzeba wymienić pompki hamulcowe oraz czy może być powiązana z tym inna rzecz  prosze o opinie na temat tego ciągnika i awaryjności
    • Przez Sadownikx2
      Witam.
      Czy można wsadzić większy silnik do landini mistral55?
      A i jeszcze jedno pytanie dlaczego jak jest zimno to po odpaleniu silnik sam gazuje do 1400-1500 obrotów,po 10 minutach ma już normalne oborty biegu jałowego.?