Skocz do zawartości
Andrz3jmr

Firma De heus - potrzebna opinia

Polecane posty

Andrz3jmr    0

Witam wszystkich forumowiczów , mam pytanie. Co sądzicie o firmie De heus bo przedstawiciele do mnie biegają, aby im sprzedawać ich towar bo jedna z okolicznych firm wycofuje się i szukają punktu dystrybucyjnego. W ciągu 10 lat przerobiliśmy około 8 firm paszowych , więc nie chce iść w ciemno. Prosiłbym o krótkie opinie ewentualnie produkty jakie stosujecie z tej firmy. Z góry dziękuję za odpowiedzi :) 

Producent materiału siewnego zbóż oraz roślin strączkowych.

Dystrybutor pasz Neorol, Lnb, Sano

www.milde.pl

wojtal24    254

Tyle lat siedzisz w branży pasz i nie wiesz nic o konkurencji to coś słabo, tu tez sie pewnie nic nie dowiesz bo Ci co używaja tych pasz bedą chwalić a Ci co nie kupuja ich to beda na nie

ZETOR TEAM

Wrobello    1

Pracowałem z DeHeusem jakieś 2-3 lata temu jeszcze, później przeszedłem na tucz kontraktowy i już z nimi nie pracuję. Ale NIE dlatego, że mieli złą paszę - bo mieli dobrą, tylko zmieniłem system pracy. Co do tematu: Uważam, że dzisiejsze firmy paszowe typu Cargill, DeHeus, Dossche jeszcze jak było, Sano itp - to wszystko jest pierwsza liga i pasza jest dobra i bardzo dobra. Różnice są tylko w podejściu do klienta, tolerowaniu lub nie odroczeń płatności ze względów koniunkturalnych na przykład. Ewentualne rabaty i inne przyznawane uznaniowo gratyfikacje - to jest to czym się te firmy paszowe dzisiaj różnią. A no i też to w jaki sposób reagują na ewentualne problemy z paszą - bo ludzką rzeczą jest, że coś każdemu może nie wyjść, partia paszy może się nie udać z jakichś względów - i tutaj jest najważniejsze to jak firma podchodzi do sprawy - czy zawsze chwali swój produkt mówiąc przy np, ogromnej biegunce, że pasza jest cudowna, czy jednak pomaga szukać rozwiązania i uczestniczy w tym. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Wrobello    1

Dużo w tym racji, ale jest ważniejsza rzecz - Nie chcę od nich usłyszeć że coś spieprzyli, ale chcę, żeby"milcząco" po prostu pomogli rozwiązać problem. I to jest najważniejsze. 

Elrond    12

Ja znam, po pomyłce w składzie premiksu personalnego  ( pomylona ilość manganu) wynegocjowałem 12 tys. rekompensaty.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mati2812820
      Witam. Mam takie pytanie: Czy można dawać trawę królikom, którą się cięło kosiarką spalinową? Czytałem o tym na różnych forach i jedni mówili, że tak, a inni że nie... Dawał ktoś z Was kiedy swoim zwierzątkom siano po takiej kosiarce i czy one po nim nie zdechną ze względu na zanieczyszczenie spalinami, itp.?
    • Przez Helioscor
      Posiadamy w ciągłej sprzedaży drożdże paszowe o zawartości białka min 45%. Nie zawierają mocznika.
      Nasze możliwości sprzedaży drożdży to ponad 1800t/msc.
      Drożdże ze szczepów Saccharomyces cerevisiae.
      Dostawa luz lub w bigbagach.
      Cena: 1570zł/t netto z dostawą 

Parametr                j.m.                        Wartość
      Sucha masa            %                           88-90
      Białko ogólne    %w kg suchej              min. 45,0
                                   masy

Popiół                     %                           max 4
      Wapń                      %                             0,36
      Sód                         %                             0,20
      Fosfor                     %                             1,13
                               Aminokwasy
      Lizyna                     %                             1,54
      Metionina                 %                             0,82
      Cystyna                  %                              0,57
      Histydyna                 %                            1,40
      Arginina                   %                             1,80
      Treonina                   %                             1,43
      Glicyna                    %                             1,60
      Walina                     %                              2,10
      Izoleucyna               %                              1,52

Koncentraty białka roślinnego o zawartości 67 - 70% białka. - 2000zł/t netto z dostawą.

Ceny do negocjacji.

W ciągłej sprzedaży posiadamy również:
      - wysłodki paszowe niemelasowane
      - gliceryna paszowa 85 %
      - DDGS
      - makuch rzepakowy
      - siemię lniane
      - gorczyca - najwyższa jakość po fotoseparacji
      - zboża paszowe i konsumpcyjne
      - mączki rybne
      i wiele wiele innych.

Konkurencyjne ceny. Najwyższa jakość. Certyfikat GMP+

helioscor@wp.pl

517-030-472
    • Przez Maroczek1
      Witam! Mam problem ze zdjęciem zużytego łożyska (to przy regulacji grubości śruty) w śrutowniku na kamienie WUKO (Załączam poglądowe zdjęcie śrutownika)

Zabezpieczenia zostały zdjęte. Może miał ktoś z was podobny problem? Jeśli tak proszę o szybką odpowiedź!!!

Pozdrawiam

• Przez bartosz313
      Sprzedam!

Marchew 15 gr/kg
      Młóto browarniane 160 zł/t
      Wytłoki z jabłek 1500 zł/25 t

Możliwy dowóz.

tel.600323947.
      Złaków Borowy k. Łowicza

• Przez tractor560
      Witam Nurtuje mnie pytanie od jakiego wieku dajecie kiszonkę z traw cielętom???? Mam 3 cielaki dwa mają 4 miesiące a jedno ponad 3 Ładne i tłuste te dwa mogą mieć ze 130 kg a mniejsze ponad 100 ( cielaki HO ale wyglądają jak typ mięsny )

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.