Skocz do zawartości
News
Delbeta

Co lepsze ram czy roztwór saletry na jęczmień jary ?

Polecane posty

Delbeta    0

Witam co najlepiej zastosować w jęczmieniu jarym (faza krzewienia)
Rsm ,saletre amonowa a może mocznik
A jak już to jakie stężenia i dawki bo jestem skołowany

Andrz3jmr    0

Witam co najlepiej zastosować w jęczmieniu jarym (faza krzewienia)

Rsm ,saletre amonowa a może mocznik

A jak już to jakie stężenia i dawki bo jestem skołowany

Tu masz fajny poradnik z dawkami https://nawozy.eu/wiedza/poradnik-nawozenia/jeczmien-jary.html 

W tej fazie Saletra lub mocznik , RSM też jest dobrym rozwiązaniem ( na suche rośliny lub w deszcz)

Producent materiału siewnego zbóż oraz roślin strączkowych.

Dystrybutor pasz Neorol, Lnb, Sano

www.milde.pl

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez grzesiek0530
      Witam jakie macie doświadczenie w tej uprawie, oprysk kiedy od ,czego itp. Ile siejecie na ha?
    • Przez Michal94lublin
      Witam  . Chciałbym się dowiedzieć co to za choroba w marchwi, która się pojawiła u mnie na polu .Może ktoś miał z was do czynienia z tą choroba i wie jak sobie z nią poradzić. Zdjęcia w załączniku 

• Przez takiten
      Witam pierwszy raz będę stasował rsm, wiec chciałbym się was poradzić jak ustawić dawkę, aby wyszło wszystko dobrze. Mam opryskiwacz z przepławką i komputerem teejet, opryski wodą wychodzą idealnie, czyli ile litrów na hektar ustawię tyle wychodzi. Wiec jak mam ustawić na rsm? Nic nie ruszać i jeśli chce wylać 200 litrów rsm to ustawić 200 litrów? Czy może  ustawić 230 litrów aby wyszło faktyczni 200 ( spotkałem takie porady bo ponoć przelicznik dla rsm 32% to 1.15.) Czy może ustawić w ustawieniach komputera gęstość na 1,32 i ustawić 200 litrów na hektar i tyle wyjdzie. Robię to pierwszy raz, więc mam nadzieje że ktoś kto ma jakieś doświadczenie podzieli się dobrą radą.
    • Przez AgroKolo
      Witam, Mam pytanie, chodzi o opryski które teoretycznie powinny być stosowane na pszenice ozimą, czy można stosować na pszenżyto ozime. Np. SAROKSYPR 250 EC. Z góry dzieki za odpowiedź.
    • Przez tomek2201
      Witam. Dodajecie do oprysków na chwasty mocznik? Jak to wpływa na działanie herbicydu? Nie osłabia to jego działania? Zastanawiam się czy nie dodać do oprysku jakieś 12 kg mocznika na hektar. Nie będzie to za dużo? Roślin nie przypale?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.