Skocz do zawartości
News
Gość

cięgło hydrauliczne john deere - pomocy

Polecane posty

Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

.

Edytowano przez Gość

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Swang
      Witam, zarejestrowałem się na forum ponieważ chodzi mi po głowie pytanie, nigdy nie interesowałem się gatunkiem ziemniaka jaki kupuje, dzisiaj chciałem koniecznie dostać gatunek typu C-Tajfun, Bryza etc. Przeszedłem około 20 okolicznych sklepów, zarówno dużych sieciowek jak i małych sklepów a nawet targ zwany nowym kleparzem w Krakowie. Niestety we wszystkich miejsacj poza jednym (gdzie była odmiana bellarosa) sprzedają gatunek Lord. Dlaczego ? Czy jest to kwestia pory roku, ceny lub małego rynku zbytu ? Byłbym wdzięczny gdyby ktoś nieco rozjaśnił dla mnie tą sytuację, pozdrawiam
    • Przez jano65
      Witam.
      Wszystko zaczęło się od eksperymentów, aż w końcu udało się ( może pierwszemu w Polsce) zasiać i zebrać ziarno sorgo. W 2011r. miałem 3 ha, a zbiory przeszły moje oczekiwania. Może nie osiągnąłem zakładanych 8-9 ton z ha, ale to co zebrałem jak na pierwsze kroki w tym kierunku to był mój wielki sukces. Ciepły pażdziernik pozwolił na naturalne bez desykacji dojrzanie i ziarno po skoszeniu miało 18 proc. wilg. a po suszarni 12 proc.
      2012r. plantacja 6 ha, małe błędy w odchwaszczaniu na początku wschodów, ale to co już teraz jest na polu znów napawa optymizmem.Daje powód do zadowolenia, że mój pionierski krok w siewie tego ziarna nie idzie w złym kierunku.
      Rozmawiałem z ekspertem, który stwierdził, że jeszcze niedawno uprawa kukurydzy w Polsce była marginalna a co jest dzisiaj.
      Dlatego uważam że przy dzisiejszej zmianie klimatu, zastosowaniu odpowiednich odmian nasion, można go w Polsce uprawiać na ziarno.
      Dla zainteresowanych podzielę się tym tematem, przedstawię fotki, oraz wkrótce film.z mojej uprawy. Żniwa przewiduję na konic października.
      Janko
      jgsus@op.pl

• Przez Berus2000
      Witam potrzebuje dane z dowodu rej. Przyczepy sanok d45 chodzi mi o wymiary nacisk osi itp . Jeśli ktoś mógłby podać to będę wdzięczny 
    • Przez xxadixx23
      Witam . Mam w mojej hodowli pewnien problem gdyż od x czasu zawsze zdychają mi młode króliki w wieku od 6 do 10 tygodni . Króliki powyżej 3 miesięcy i dorosłe mają się bardzo dobrze . Młode króliki karmię wyłącznie owsem i sianem  , ( nie raz gotowane ziemniaki z otrębami jak samica dostanie ) + woda . Słomę mają zawsze suchą .  Nie szczepiłem młodych gdyż są zazwyczaj jeszcze za małe na szczepienie . Dużych królików mam około 20 . Co może być przyczyną że te młode zdychają? Proszę o pomoc bo juz nie mam pojęcia ;/ . Dodam jeszcze że króliczki w jeden dzień zaczynają być mało ruchliwe i już prawie nie jedzą a na drugi dzien leży już martwy . Może troszeczkę chudsze też są ale nie zauważyłem żeby aż tak bardzo ;cc Jakieś pomysły?
    • Przez Cichyares
      Witam zwracam się do was o prośbę odczytu błędów w ciągniku Renault Ares 815RZ są to błędy 132 i 134 Nie wiem od czego są ciągnik mam od nie dawna i jeszcze za dużo o nim nie wiem...
      Wie ktoś możne od czego są i czy można je usunąć samemu ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.