Skocz do zawartości
News
brunek

case 5130 nie działa podnośnik skrzynia biegów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
brunek    0

Witam. Po wymianie stacyjki w moim case 5130 nie działa mi deska z zegarami, podnośnik biegi także nie działają. Sprawdziłem bezpiecznik są ok ,stacyjka także prawidłowo podpieta.Już sam nie wiem co jest grane. Proszę o pomoc

Fati    0

A dlaczego wymieniałeś stacyjkę? Stara nie łączyła czy złamałeś kluczyk? Jeżeli przed wymianą wszystko działało to trzeba się skupić na okolicach stacyjki.

Lukas85    13

Może warto by wymontowac nową stacyjkę i porównać miernikiem przejścia ze starą przy róznych połozeniach kluczyka. Możliwe ze jednak zamiennik nie pasuje i wyprowadzenia inaczej sie zwierają. To nie byłby pierwszy taki przypadek

Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Wiadomość z agroFakt.pl

Fati    0

Panowie czy moglibyście sprawdzić kolejność (kolory) kabli we wtyczce przełącznika (joystika) od podnośnika. U mnie w 5140 coś było kombinowane bo podnośnik działa odwrotnie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mafiastrozyska
      Witam jak w temacie potrzebuje opini na temat nowych ciągników Case Farmall 85A. Jak sie sprawują. Słyszałem że są troche nie udane i nie wiem czy ryzykować  zakup. 
    • Przez zeus320
      Witam.

Potrzebuje pomocy z dokrecenies srub korbowodowych w case ih 1055xl silnik dt358. Nie wiem ile ustawić na kluczu żeby nie przeciagnac srub bo nie sa tanie  
    • Przez Pitlok4991
      Witam,
      Zakupiłem traktor Case 7120 z Holandi który nie był nigdy rejestrowany ,aby go zarejstrować w PL musi przejść szczegółowy przegłąd tzw "zerowy" 
      Niestety diagnosta nie potrafi znaleść numeru seryjnego nabitego na traktorze i bardzo się o to czepia.
      Dodam że tabliczka jest w kabinie, w Angielskim katalogu znalazłem że numer powinien być "in the floor" jednak na podłodze ani pod nią nigdzie nie potrafię go znaleść
      na ramie z przodu traktora też nie ma.  Pojechałem do znajomego do sąsiedniej wioski gdzie ma taki sam traktor jednak tam też nikt nie wie...
      Może jest na forum ktoś kto rozwiążę tą zagadkę i jednocześnie pomoże ? 
    • Przez alvaroalvaro78
      Witam

Są tu użytkownicy tych ciągników ? Kupiłem MX220 parę dni temu i czekam na transport. Rozeznaję ilości potrzebnych olejów i filtrów. Ktoś podzieli się wrażeniami z użytkowania? Jak kalibruje się skrzynie, podnośnik i wom ? Jest on bliźniakiem serii TG w NH czy tylko mi się wydaje?
    • Przez Mario35
      Witam wszystkich forumowiczów. Pisze tutaj ponieważ kupiłem nie dawno Case 5150 1997 rok i niestety jak na taki ciagnik jest mułowaty.Wymieniłem filtry paliwa, przedmuchałem wężyk do baku.  Przy agregacie ścierniskowym 2,6m max jakim biegiem pójdzie to 2i2 tylko pod wzniesienie na równym to 2-3 prędkość jazdy to ok 8km/h moim NH 100km tyle jade. Wyższy bieg sprawia ze spada z obrotów i jak ma ciężko to dyma nie puści.  Drugi mankament jaki mnie meczy to jak podnoszę ten agregat (waga 1100kg) na wolnych obrotach to tez spada z obrotów. Jak mam podniesionego grubera do góry na max to tak czasami troszkę opuści i podniesie podnośnik, takie wkurzające bo szarpie ciągnikiem. Wiec tak jak w temacie proszę pomóżcie.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.