• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez patrk4512
      Witam. Kupiłem swojego 4512 z wyjętą nagrzewnica i uciętymi węzami, a ponieważ właśnie przyszła mi nowa to potrzebuje informacji skąd dokładnie te węże wychodzą i którędy one dochodzą do nagrzewnicy. 
    • Przez Kobra66
      Witam! Czy ktoś się orjętuje gdzie można kupić plastikowe elementy błotników tylnych do 4514 z kabiną koja smolniki, dodam że koja tego nie sprzedaje i nie potrafi powiedzieć z kąd to brali do tych kabin. Liczę na pomoc. Pozdrawiam
    • Przez szmergiel
      Bardzo prosze o info gdzie moglbym dostaz zamkikompletne z klamkami do kabiny zamosc 97r.ursus 3512.na agromach w okolicy nie maja i nie miela a rzemioslo nie pasuje .W necie nie moge znalesc firmy co produkowala te kabiny a na tabliczce moge odczytac tylko zamosc i POM.Gdyby ktos mial jakas wiedze na temat to prosze pomuzcie :blink: Zaznacze ze jest to ta kabina z cienkim bialym dachem i z klamkami nie na wcisk guzika otwiranie tylko tak jak zykle gor dol.Z gory dzikuje za pomoz
    • Przez damian513
      Witam mam pytanie czy ktoś sie podjął wyciszeniu kabiny w tym ciągniku? Ciągnik z 2001 r i dość głośno w tych kabinach .Jakie maty wygłuszające byście polecili ? 
    • Przez Arkadinho
      witam! od jakiegoś czasu mam problem z licznikiem motogodzin, zauważyłem że od jakiegoś czasu się zatrzymał i chciałbym to naprawić ale nie wiem jak się do tego zabrać, gdzie ta linka jest puszczona? jeśli ktoś wie od czego muszę zacząć proszę o wskazówki  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.