Skocz do zawartości

Polecane posty

Nasters    0

Witam mam problem ze Sterownikiem Mikro Klimatu.A właściwie z tym że gdy odpaliłem go po zimie nie pracuje tak jak trzeba.Jest na nim przełącznik którym ustawiasz prace auto lub max.Gdy jest na auto to wentylator powinien zacząć pracować dopiero wtedy gdy przekroczy temperaturę zadaną a na max powinien pracować na 100% wydajności całyczas było tak przez 4 lata ale po odpaleniu sterownika po zimie nie zależnie czy jest on na auto czy na max pracuje całyczas na 100%. Proszę o Pomoc 

rabit500    2

Sprawdź czy czujnik temperatury nie ma zwarcia. I czy nie podaje calyczas sygnału o przekroczeniu żądanej temperatury.

Nasters    0

Nie bo na Sterowniku jest wyświetlana temperatura w pomieszczeniu normalnie działa. i temperatura zadana leczy i tak wentylator pracuje całyczas na 100% nie zaleznie w jakim trybie 

Sadek    530

A ten przełącznik sprawdzałeś, może jest zwarty i tak się dzieje.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kamcio2a
      Witam. Mam problem z nowo zakupioną prasą krone kr 130s. W prasie jest sterownik komfortu z którym nie wiem co się dzieje, po podłączeniu do zasilania brak jakiej kolwiek reakcji z strony sterownika. Moje pytanie jest takie,  czy zna ktoś może jakiegoś elektronika , który by się podjął naprawy tego sterownika?, naj lepiej woj. Podlaskim  lub  wie ktoś może jak to samemu naprawić, dodam że bezpiecznik w środku jest zmieniony, wszystkie przewody całe i podłączone, sterownik  był już  osuszany zapobiegawczo i dalej brak reakcji. 
    • Przez Adrian_1
      Witam! 
      Mógłby mi ktoś pomóc wytłumaczyć działanie tego sterownika od siewnika zbożowego? 

• Przez leon8875
      Witam 
      Mam pytanie do posiadaczy tego komputera otóż  ostatnio kupiłem opryskiwacz z tym pc i mam problem że gdy ustawiam wydatek 200l/ha  to w realu idzie mi gdzieś 250l, ciśnienie na komputerze pokazuje mi 3 bar a na.manometrze 3.5 I nasuwa się pytanie czy można to skalibrowac ?
    • Przez przemob1234
      potrzebuje pomocy z obslugą komputera Vicon.
    • Przez ZetorPower
      Witam mam w opryskiwaczu własnie taki sterownik ale nie mam podświetlonego manometru i chciałbym go podświetlić w płytce sterownika są 4 wsówki męskie 2 to zasilanie płytki a 2 są wolne wie ktoś może do czego one są i czy można by tutaj podłączyc to podświetlenie a może one po to są ????

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.