mlody456

Polskie ładowacze czołowe

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mlody456    2

Chce zamontować tur na 80-tke, wiadomo krajowego producenta, tutaj zastanawiam się nad inter-tech it 1600, metal-technik mt02, hydromet xtreme-1, metal-fach t229 czy coś innego? Na olx kosztują ok. 12 500zł bez osprzętu a nawet taniej :D Poza tym w inter techu są różne malowania/nalepki i to jest też różnica w jakości? Prosiłbym o szybką pomoc bo chce jeszcze przed 1 pokosem zakupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx_racer    127

Mam Inter techa na 914 od 2013 roku pracuje przy oborniku i zwóżce bel od tamtego czasu przerzucił ok. 4 tyś bel i 2 tyś ton obornika i jak do tej pory nic się z nim nie działo tur solidny nie widać żadnych pęknięć nic się z niego nie leje ani nic jak do tej pory bez żadnej awarii z czystym sumieni mogę polecić. O agromaszu i metal fachu słyszałem różne opinie nie koniecznie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieluk    0

Mam Hydramet X tremę 1. Bardzo go sobie chwalę, solidny, estetycznie wykonany. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

mam mt02 i jestem bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody456    2

https://www.olx.pl/oferta/tur-ladowacz-czolowy-it-1600-kg-inter-tech-wszystkie-traktory-nowe-CID757-IDjAcjL.html#a8f4085116 - ten na zetorze różni się czymś od tego na mf prócz tej blachy na poziomowaniu?

metal-technik ma odciągi aż pod tylny most co w ursusie będzie plusem, reszty nie jestem pewien

amortyzacja, rozdzielacz, tuleje, sworznie, łożyska, poziomowanie, joy, ramka, siłowniki - jakieś uwagi, opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARIAN    4

wejdź sobie na stronę firmy Agrimet. Ściągają ładowacze Xtreme z Hydrametu,dają swoje nalepki i sprzedaja po nazwa CX a tabliczka znamionowa Hydramet Xtreme. Tańszy o 4 tys. niż Hydramet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

jest ktoś kto zamawiał inter-techa w tym roku?

Od marca czekam na dostawę, Ta firma to jakaś pomyłka.

Chyba wezmę Metal Facha T241

 

A cena 12500 to chyba za sam wysięgnik, dziś dzwoniłem do Agrimetu i CX 16 z amo. kosztuje ponad 18000 brutto.

Edytowano przez wojtektomaszewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jest tu jakiś posiadacz hydramet xtrrme 1i mógłby podzielić się opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Grzesiek_5    6

Panowie odświerze temat ponieważ zastanawiam się nad inter techem może więcej opini na jego temat na co w szczególności zwrócić uwagę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2149

   Idealne spawy,ma dobre odstępy na ramce przy przypinaniu na haki,czyli jak zboczysz ciut to i tak zapniesz,czyli podepniesz łyżkę czy krokodyla każdego producenta. Znajomy ma ładowacz innego producenta i już mojej szufli czy paleciaka jak i swoich nie zapnie.Negocjuj cenę ,różnica u poszczególnych sprzedawców wyniesie i z 1000 zł.Długo go nie mam,ale podniósł kilka tysięcy razy różne bele wraz z przenoszeniem po różnych ,,poligonach'' ,kilka set ton obornika,różne prace przy szufli czy paleciaku. ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    983

Masz w nim amortyzację? Jak działa? Jakiej firmy masz rozdzielacz? Po roku użytkowania swojego IT poprawiłbym poziomowanie, szczególnie denerwuje przy pracy z chwytakiem do bel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mad    1

Miał ktoś styczność z ładowaczani sonarol ? Warte są uwagi czy lepiej zainteresować się czymś bardziej popularnym, bo praktycznie nie ma o nich za dużo opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Ładowacza nie mam, ale chwytak i jestem zadowolony. Solidnie wykonany: spawy i farba idealnie położone, siłownik odpowiednio dobrany, hartowane i smarowane sworznie...

  • Thanks 1

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2327

A ja mam inne pytanie . Jaki ladowacz na mtz 82 z wyposarzeniem krokodyl widly do bel chwytak do bel i lyzka mile widziana amortyzacja i odciagi az do tylnego mostu   bedzie kosztowal 25 tys brutto. Wiem dziwne pytanie ale tyle mam wpisane w biznesplanie a nie moge juz za bardzo zmienic.


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoczek1994    441

Ja na Mtzcie mam Inter-techa IT1600 do tego łyżko-krokodyl 1,8m, i chwytak na jeden siłownik kosztował trochę ponad 21000zł. Długo fo nie mam ale trochę towaru już nim przewaliłem także mogę go polecić. Ma odciągi także do mtz jak znalazł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2327

Wlasnie z inter techu jakos mi najbardziej sie podobaja opinie tez maja dobre wiec chyba wybiore wlasnie ta firme. A jak ze stabilnoscia mtz nie za duzy do niego IT 1600 ?


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Jak są obawy, czy się nie przewróci przy ładowaczu to poważnie zastanów się nad czymś mniejszym.

  • Like 1

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401
4 godziny temu, robi57362 napisał:

Wlasnie z inter techu jakos mi najbardziej sie podobaja opinie tez maja dobre wiec chyba wybiore wlasnie ta firme. A jak ze stabilnoscia mtz nie za duzy do niego IT 1600 ?

 

Każdy ciągnik przewrócisz, złamiesz jak będziesz nie umiejętnie posługiwał się w tym wypadku TUR-em dlatego też wszędzie przede wszystkim rozwaga i myślenie.

  • Like 1
  • Thanks 1

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2327

Jakiejs wielkiej obawy nie mam o wywrotke bo raz ze nie mam jakis wielkich gór a po drugie zawsze mozna odczepic jak nie potrzebny  noi sporo ludzi ma na mtz taki tur . Ale to tylko 80 km i malo  wytrzymaly ciagnik 


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Zawsze myślałem, że "resek" jest wytrzymały - ruska stal.

  • Haha 1

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2327

Stal moze i tak ale konstrukcja  jego nie jest najmocniejsza . Licho wyglada polaczenie skrzyni i sprzegla 


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
    • Przez Pajej
      Rozglądałem się za ładowaczem do ciągnika nh TM, ale ceny kosmos. Za te same pieniądze można kupić Ostrówek. Teraz pytanie czy warto?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj