Skocz do zawartości
News
rafal4212

MF 3080 nie przełącza żółw/zająć nie można wyłączyć napędu i blokady,

Polecane posty

rafal4212    0

Witam, mógłby ktoś coś może doradzić ew. podesłać schemat kostek do modułu skrzyni do autotronica 2 ? Problem jest następujący, został kupiony ciągnik z wadą skrzyni, nie przełączało na żółwia, nie da się wyłączyć napędu i blokady mostów, wałek też nie działa, po poruszaniu wiązką przy module skrzyni naprawiało się na jakiś czas. Z tego co udało mi się ustalić to ori. jest autotronic 1 ale ktoś poprzerabiał wiązkę na autotronic 2. Ciężko jest mi cokolwiek ustalić co i gdzie ma iść do kompa, udało mi się znaleźć tylko schematy do autotronic 1.

DTaras    281

taki efekt będzie po awarii czujnika ciśnienia lub przy niskim ciśnieniu oleju - jest tam też taki rezystor 55 ohm i on musi być.

Mikruss    121

Ja tak mialem to sie okazalo sie zasilanie do kompa na stykach ugnilo i w koncu wszystko zniklo jak u ciebie tylko ehr dzialal.

Wiadomość z agroFakt.pl

rafal4212    0
(edytowany)

Tu jest jedna wtyczka od zasilania idą 3 żółte kable i idą one do bezpiecznika z przodu, 2kable do masy i to wszystko, dodatkowo we wtyczce A jest czerwony kabelek który też jest podłączony do zasilania i jestvteż czarny który jest dany na masę.Problem mam też taki że są tu nie potrzebne kostki, ktoś se po dorabiał przejściówki żeby wpiąć nowszy moduł, gdyby ktoś miał schemat wtyczem do autotronica 2 byłbym wdzięczny, bobtam jest armagedon. A jak sprawdzić czy czujnik ciśnienia jest sprawny?

Edytowano przez rafal4212

RedPower    3

2 min szukania i coś znalazłem... Coś się nie przyłożyłeś do tego szukania :)

post-140082-0-82554300-1494694384_thumb.jpg

lukbold    500

Szukaj dalej tylko tym razem Autotronic 2 :P

rafal4212    0
(edytowany)

Dokładnie, to już dawno wygrzebałem xD mam też manuala chyba z 8160 tyle że tam jest istalacja pokazana tak z grubsza, natomiast nie ma rozpiski kostek :/

Edytowano przez rafal4212

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mateuszs1993
      Witam,

Mam problem z mechanizmem różnicowym wygląda to tak jakby cały czas była włączona blokada nie można skręcać na miejscu.
      Pedał blokady ogólnie nie jest w tym samym położeniu można nim ruszać do tyłu do przodu i ogólnie jest wyżej niż był dotychczas.
      Po wciśnięciu pedału i ruszeniu pedał tak jakby wskakuję niżej tak jak to było dotychczas podczas włączania blokady ale nawet gdy cofnę i pedał wyskoczy nadal coś jest nie tak podczas skręcania.

Jakieś sugestie ?
      Miał ktoś podobną zagadkę?

Pozdrawiam wszystkich.
    • Przez Patryk212
      Witam może ktoś wie jakiej grubości jest docisk hamulcowy?

• Przez pawelus
      Witam .Mam problem z moim niedawno zakupionym massey ferguson 3080 . 

Z przodu w przednim napędzie z ośki która idzie do koła z uszczelnienia leje się olej .  

Trudno wymienia się ten simering ? 

Na zdjeciu zaznaczyłem  szczałką  w którym miejscu on jest .

Czekam na jakieś wskazówki jak się zabrać za naprawę tego .Pozdrawiam
    • Przez marekw1980
      Witam. Posiadam mtz od niedawna i do tej pory nie rozszyfrowalem jak uruchom. blokadę tylnego mostu. Dodam że przedniego napędu nie posiada. Szukałem ale żaden opis nie pasuje do mojego mtz. Czy może być ta blokada zalaczana pneumatycznie? W zal zdjęcia wyłącznika którego nie wiem od czego może być i wejścia powietrza tam gdzie powinno być niby oleju. Jak twierdzą niektórzy? 
      Proszę o jakieś podpowiedzi 

• Przez marekw1980
      Witam. Posiadam mtz od niedawna i do tej pory nie rozszyfrowalem jak uruchom. blokadę tylnego mostu. Dodam że przedniego napędu nie posiada. Szukałem ale żaden opis nie pasuje do mojego mtz. Czy może być ta blokada zalaczana pneumatycznie? W zal zdjęcia wyłącznika którego nie wiem od czego może być i wejścia powietrza tam gdzie powinno być niby oleju. Jak twierdzą niektórzy? 
      Proszę o jakieś podpowiedzi 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.