Skocz do zawartości
STIG0013

Zwrot kosztów certyfikacji

Polecane posty

STIG0013    407

Witam

Orientuje się ktoś jak to wygląda? Przyszła już decyzja i teraz w jakim terminie jakie wnioski trzeba złożyć? Chodzi o Integrowaną Produkcję

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mariusz3v
      Witam, czy spotkał się ktoś z sytuacją,że musi oddac pieniądze które otrzymał na ''młodego rolnika''??? W moim przypadku 75tys. + odsetki, wynoszące 10tys. przez dwa lata.
    • Przez Magda_86
      Witam serdecznie. W grudniu 2013 roku rodzice przepisali mi gospodarstwo, ale wszystkie faktury są wystawione na nich bo w styczniu już nie kupowałam paliwa. Czy w ogóle tata może się starać o zwrot podatku? Czy ja mogę wystąpić w jego imieniu jako nowy gospodarz? Czy mogę napisać jakieś podanie i dołączyć kserokopie aktu notarialnego?

Z góry dziękuję za odpowiedź
    • Przez hejno
      Witam,
      Czy ktoś orientuje się czy ja jako konsument mam prawo do zwrotu nowej maszyny rolnej która została raz użyta w celu sprawdzenia i nie radzi sobie w terenie, co chwilę się zapycha nie spełnia moich oczekiwań.
      Jak to jest prawnie, nie minęły jeszcze 2 tygodnie, aczkolwiek firma która sprzedała ten chłam nie odpowiada na maile ani nie odbiera telefonów, co robić?