Skocz do zawartości
CaseBizon

Poszukuje numerów mostu carraro

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
CaseBizon    8

Witam tak jak napisałem w poszukuje numerów mostu ponieważ chce kupić do ladowarki teleskopowej przednie przeguby kierownicze. Niestety na tabliczkach w swojej ladowarce nie za bardzo widać, ponieważ jest zamalowana a gdy próbowałem to zdrapac to narobiłem więcej szkody niż pożytku. Więcej moja prosba to żeby ktoś zrobił zdjęcie swojej tabliczka znamionowej lub tez sprobował odczytać coś z mojej bo ja nie wiem nawet gdzie pisze jaki to typ mostu
Jest to ładowarka Sambron(Bobcat) t3071 lub pochodną MF 8937

post-157191-0-65434300-1494520910_thumb.jpg

CaseBizon    8
Napisano (edytowany)

Dokładnie tak :) tego właśnie szukałem dzieki wielkie :)

Edytowano przez CaseBizon

Wiadomość z agroFakt.pl

zetores    16

Cena nie za wesoła..
Nr katalogowy 4232169m1

Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

iron    620

wcale nie dużo ori kosztuje około 250 pewnie

CaseBizon    8

do ciągnika tez Carraro ceny tych przegubow są takie same bo kupowaliśmy. Przegub kulowy 250 zł ;p

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez marcinek_164
      Cześć! 
      W firmie, której pracuję, posiadamy w.w ładowarkę. Nadszedł czas serwisu i wymiany oleju. Do mostów przyszedł taki sam olej jak do przekładni kątowej i do zwolnic (sae80w90), czy można go użyć bez problemów? Producent odnośnie mostów podał tylko, że ma być specjalny do hamulców mokrych. Jak to u was wygląda?
    • Przez lukasagro111
      Witam, jaka w temacie kupuję wózek 1800 kg  i mam problem bo nie wiem jaki wybrać do niego maszt. Podstawowy to 3,3 metra i przedstawiciel gada że jak mam budynki 4 m to w zupełności starczy ale mogą założyć nawet do 5,5 metra za kilka tysi więcej. Posiadaczy proszę o opinię i doradzenie mi czy brać wyższe podnoszenie jak mam wszystkie garaże na 4 m ? z góry dzięki.
    • Przez Atari
      Witam,
      Czy możliwe jest zalanie hydrauliki w ładowarce kubota r420 olejem Agrol?
      Wg instrukcji powinien tam iść 5w-30.
      Pytam ze względu, że chce współdzielić osprzęt z ciągnikiem zalannym właśnie Agrolem.
    • Przez zaxson
      Witam forumowiczów
      Jest tutaj jakiś na forum szpec od skrzyń powerschift (dwusprzeglowa) 
      Mianowicie mam jeden problem w ładowarce teleskopowej manitou , skrzynia po rozgrzaniu oleju(przejechanie jakiegoś dystansu ok 5 km) nie chce ciągnąć na biegach nieparzystych czyli 1,3,5 Na biegach parzystych(2.4.6) jest ok I na wszystkich wstecznych  też, obstawiać zużyte tarczki I przekładki sprzegieł? Czy może to coś innego , dodam że olej zmieniony w tamtym roku I filtr skrzyni *org manitou 
    • Przez Grzegorz80
      Witam mam problem z manitou 845 nagle zginął gaz sprawdzałem linke i potencjometr na końcu linki i pomysły mi się skończyły pompa cata  chyba ze jest coś pomiędzy ,proszę jak ktoś coś wie o pomoc

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.