extrabyk

Opony GoodYear 18,4R38

Polecane posty

Krzysztof81    3875

Kurze ja mieszkam na końcu Polski ale Ty to już na końcu końca☺ Chociaż fajnie tam jest u Ciebie ,byłem ostatnio obok u Tatarów coś zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28753

@extrabyku mam do ciebie ponad 300km, ale obiecuję że kiedyś się wybiorę (może za rok-może za dwa, jak dzieci mi podrosną), bo po twoich postach widzę że jesteś megamądrym człowiekiem, i chętnie z tobą usiadłbym przy piwku i pogadał o wszystkim i o niczym

a tak przy okazji, widzę że sprzedajesz ładowacz do MF, uderz może do kolegi Luke16 bo on czegoś takiego szukał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593

Kurze ja mieszkam na końcu Polski ale Ty to już na końcu końca☺ Chociaż fajnie tam jest u Ciebie ,byłem ostatnio obok u Tatarów coś zjeść.

 

Wszystko zależy od punktu widzenia...jako,że mieszkam na wschodzie to uważam,że to początek a nie koniec Polski choćby dlatego,że u nas dzień się zaczyna wcześniej :D a tak serio to mimo wszelkiej maści niedogodności to i tak lubię żyć na zadupiu B)

Skoro byłeś u Tatarów to byłeś blisko mnie bo ja mam do nich parę km. Smaczne rzeczy robią tylko szkoda,że drogo i,że wołowinę kupują jakąś lichą zamiast u mnie brać najlepszą na świecie :D a Twój kolego koniec z której strony ?

 

@extrabyku mam do ciebie ponad 300km, ale obiecuję że kiedyś się wybiorę (może za rok-może za dwa, jak dzieci mi podrosną), bo po twoich postach widzę że jesteś megamądrym człowiekiem, i chętnie z tobą usiadłbym przy piwku i pogadał o wszystkim i o niczym

a tak przy okazji, widzę że sprzedajesz ładowacz do MF, uderz może do kolegi Luke16 bo on czegoś takiego szukał

Toś mi kolego zasłodził :D  ale dzięki za uznanie i oczywiście zapraszam w moje strony tylko nie odkładaj zbyt długo bo człowiek się starzeje i głupieje wiec za parę lat możesz nie mieć o czym ze mną pogadać :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28753

Ostatnio czas tak szybko ucieka ze chyba masz rację, nie ma co odkładać na później, bo może być za późno. Powiem Ci ze twoje posty naprawdę czytam bardzo chętnie, nawet jeśli są na temat który mnie nie interesuje. Przekazujesz w nich bardzo często tak duża dawkę wiedzy, że grzechem byłoby nie spróbować jej pojąć choćby w małej części. Także możemy przyjąć ze jesteś dla mnie takim forumowym guru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
józefina80    2

Ostatnio czas tak szybko ucieka ze chyba masz rację, nie ma co odkładać na później, bo może być za późno. Powiem Ci ze twoje posty naprawdę czytam bardzo chętnie, nawet jeśli są na temat który mnie nie interesuje. Przekazujesz w nich bardzo często tak duża dawkę wiedzy, że grzechem byłoby nie spróbować jej pojąć choćby w małej części. Także możemy przyjąć ze jesteś dla mnie takim forumowym gu

A co mi tam - niech mi dają ostrzeżenie ale muszę to napisać:

Hmm, aż dziwnie się poczułam czytając takie rzeczy na forum - takie słodzenie to się nadaje tylko na priv. Kurde większość oświadczyn nie jest taka romantyczna jak ten wpis.

 

 

Maciej a mniejszych opon nie masz - bo ja ciągle na zimówkach śmigam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28753
Napisano (edytowany)

Ostrzeżenia raczej nie dostaniesz, bo i za co, ty napisałaś swoje zdanie, ja swoje. Akurat kolegę @extrabyk tak jak napisałem wyżej bardzo szanuje. Jego opinie są zawsze konkretne, i rzeczowe, zawsze z podaniem argumentów dlaczego tak. A przy zalewie forum wypowiedziami małolatów typu "kupuj JD, ursus to szajs" itp rzeczowa opinia jest w cenie. Nie obraz się, ale skoro moje poprzednie słowa są dla ciebie lepsze niż nie jedne oświadczyny, to chyba nie trafiasz na odpowiednich facetów. Takie moje zdanie, którego się nie wstydzę, bo i nie mam do tego powodu. A koledze extrabyk slodzic nie musze, bo żadnych profitów z tego mieć nie będę

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593

Hehehe ale się porobiło :D Chciałem tylko powiększyć szansę na sprzedanie opon a tu wyszło,że jestem "guru"...może to nie takie głupie i założymy jakaś sektę. Będziemy zarabiać kasę i co najważniejsze będziemy mogli ziemię kupować bez ograniczeń :D

Koleżanka Józefina poczucie humoru ma i Ty BracieRolnika też więc raczej się na siebie nie obrazicie :D

W tym cały sens forum żeby pisać to co się myśli...i tylko to w jaki sposób się to napisze i jaki poziom inteligencji oraz poczucia humoru mają czytający zależy czy dalej jest wesoło czy zaczyna się jakaś "gówno burza" jak to niestety na AF zbyt często bywa. Nie ma co się jednak tym tak martwić bo jest tu też sporo fajnych ludzi z którymi można "pogadać" o czymś konkretnym jak i o "d*pie Maryny" i albo dowiedzieć się czegoś nowego albo po prostu mieć ubaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
józefina80    2
Napisano (edytowany)

Zdecydowanie nikt się nie obrazi. Z mojej strony to był wyraz podziwu dla doboru słów. Rzadko człowiek ma okazję przeczytać coś aż tak pozytywnego. No ja "guru" nie zostanę, bo moja wiedza rolnicza zbyt mała na to stanowisko ale za skarbnika mogę robić (ścisły matematyczny umysł posiadam) ewentualnie jak już nic innego się dla mnie nie znajdzie to za maskotkę sekty - choć nie wiem czy nie za stara do tej akurat funkcji jestem.

Nawet miejsce pod sektę idealne - sam koniec świata. (tzn.Polski) :)

Niech ktoś kupi od kolegi te opony żeby mógł temat zamknąć,  bo moje założenie pt."nie będę się odzywać na forum" szlag trafi. A tak mi dobrze szło do tej pory niepisanie. ehh.

P.S. Bracierolnika jak będziesz jechał na piwo to mnie możesz po drodze zabrać, choć piwa nie piję to myślę, że i kawa się znajdzie - z przyjemnością posłucham mądrych wypowiedzi i nawet mogę na teraz obiecać, że się odzywać nie będę (choć akurat tej obietnicy nie udało mi się nigdy dotrzymać :P)

Edytowano przez józefina80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593
Napisano (edytowany)

Lepszej motywacji do tego by ktoś kupił te opony chyba już nie da się wywołać :D

Żebyśmy tylko wszyscy bana nie dostali za pisanie nie na temat...nie wiem jaki jest dokładnie regulamin...generalnie nigdy nie interesowały mnie żadne regulaminy i tak już mi zostało B)

Edytowano przez extrabyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28753
Napisano (edytowany)

nie wiem czy będzie mi po drodze, skąd koleżanka??? A poza tym jak juz rusze w tamte dalekie strony, to z żoną i dwójką dzieci, a ze dzieciaczki małe, to w fotelikach, a więc miejsca za wiele nie zostanie, tym bardziej że posiadam auta raczej z tych mniejszych

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rekawice1
      Model: REES
      Wygodne rękawice poliestrowe, po wewnętrznej stronie dłoni pokryte marszczonym lateksem. Idealne do prac wymagających zwiększonej zręczności.
      Przykładowe zastosowanie: prace montażowe, prace remontowe, logistyka, budownictwo.
      Specyfikacja
      Dzianina: wytrzymała dzianina poliestrowa
      Nakrapianie: marszczony lateks
      Szeroki ściągacz zapewniający komfort pracy
      Produkt zgodny z normą EN 420 kat. I
      Kolor: czerwony/czarny
      Dostępne rozmiary: od 7 do 11
      Sposób pakowania
      Opakowanie zbiorcze: karton / 240 par
      Wymiary kartonu: 42x26x46cm
      Opakowanie wewnętrzne: worek foliowy / 12 par
      Każdy worek zawiera instrukcję użytkowania

      Sprzedajemy całe kartony - czyli zestaw 240 par.
      Oferowana cena jest kwotą netto - należy do niej doliczyć VAT 23%.
      Oczywiście realizujemy sprzedaż wysyłkową.
      tel. 604972 382



    • Przez slawek99
      Sprzedam sadzarkę kubełkową polską i kopaczkę elewatorową do ziemniaków, maszyny bardzo mało użytkowane, rocznie sadzone około 0,2 ha ziemniaków. Szczegóły na PW.
    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż kosiarkę listwową Honda gcv 135.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem a wiadomo jakie teraz mandaty 😉


    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż przekładnie kątową na wałek Rochling.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem z wiadomo jakie teraz mandaty 😉

    • Przez Nismo
      Witam. Kupię sortownik Remprodex do 17tys. Województwo Małopolskie Świętokrzyskie Śląskie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj